Treść opublikowana przez Sivy86
-
Navigation plus
Za dużo razy wpisany zły kod.
-
Podwójny wydech w B5 ośka
Projekcik odpuszczony?
-
Z dwunastu na jednomas a4b5
No mam 5 biegów. Czyli szukam w Poznaniu kogos co obija tarczę i tylko wyszukać sztywne kolo :-) Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
Z dwunastu na jednomas a4b5
Panowie oblecialem kilka stron i tematów ale nic nie ma o moim silniku. U mnie raczej siada dwumas ponieważ na poczatku szarpalo tylko na 5 przy wciśnięciu pedału gazu na obrotach ok 1800 a teraz juz zaczyna na 4 biegu... Silnik AJM, jakie sztywne kolo zamachowe do mnie podejdzie zamiast dwumasu? Jakis konkretny nr lub ref. silnikow jak moge prosic? Wszędzie info jakie wysadzić do AFN itp a nic o AJM :-P a przy okazji ile kosztuje +/- obicie tarczy kewlarem? Meeega przepraszam jesli juz gdzies jest info o AJM ale nic nie moglem znaleźć. Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam! Powracam do Was z nowym nabytkiem kupionym tydzień temu ;-) Gdzie ten spocik? Może wlecę jak się wyrobię :-)
-
Jak wymienić sprzęgło w 1.8T (wzdłużnie) ?
Podzielam zdanie Łukasza, nie trzeba zrzucać sanek ale i też wydechu co mi się udało bez problemu. Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
1.8 1998 z automatu na manual
Juz nie pamietam jak uruchomilem auto ale pamietam ze usuniecie komputera nie rozwiazalo problemu z uruchomieniem auta. Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
Kupuje audi
Ok, jesli bys mogl mi podac nr tel do siebie to sie zgadamy Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
Kupuje audi
No tak naprawde to moge go kupic za smieszne pieniadze. Troszke grzebie przy autach ale w tych silnikach jestem zielony. Gdybys mi go wskazal to jak tylko bede miec wolny czas go wyciagne i przetestuje Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka Dobra juz wiem gdzie jest Sluchajcie, jest ktos z Państwa co mógłby mi podlaczyc autko pod VAGA?
-
Kupuje audi
Czy ktoś ogarnięty w silniku 1.8t mógłby rzucić okiem na audiczke co chce kupić? Jezdze juz nia bo kolega mi dal na przetestowanie ale jest w niej nagrzebane niemilosiernie. Czy mialby ktos czas i chec sie spotkac i wypowiedziec sie? Dodam ze szarpie mi na maxa na niskich obrotach na co wskazuje zawor n75 ale nie moge go zlokalizowac...a moze go tam nie ma? Jeden wezyk jest zaslepiony sruba.....[emoji20] Dodaje fotki silniczka i bledow jakie mam... No i kts nie laczy mi z klimatronikiem....klima oczywiscie nie chodzi... Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie mam na sell bre do be pińć info PW Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
1.8 1998 z automatu na manual
Witam! Dziś przełożyłem skrzynie w 1.8 chyba 98r (w każdym razie przedlift) i problem polega na tym iż w nim nie ma przekaznika 13. Są przekaźniki w gniazdach :1,2,4,5,6,10,16. Utknąłem w martwym punkcie bo nie wiem który odpowiada za skrzynię. Rozumiem że trzeba zmostkować w tym przekaźniku 2 najgrubsze przewody,tak? Czy bez usunięcia komputera skrzyni również nie odpali? Znajduje się on gdzieś pod wykładziną? Proszę o pomoc naszych fachurków :-) przepraszam za zakladanie nowego tematu ale nikt mi nie odpowiada w innym poswieconym wlasnie przekładki....[emoji20] Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka Komputer juz dorwalem ale kwestia teraz przekaznika...ktory to jest? Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka To jest fota moich przekaźników Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka OGARNIĘTE Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana skrzyni automatycznej na manualną - instrukcja
Witam! Dziś przełożyłem skrzynie w 1.8 chyba 98r (w każdym razie przedlift) i problem polega na tym iż w nim nie ma przekaznika 13. Są przekaźniki w gniazdach :1,2,4,5,6,10,16. Utknąłem w martwym punkcie bo nie wiem który odpowiada za skrzynię. Rozumiem że trzeba zmostkować w tym przekaźniku 2 najgrubsze przewody,tak? Czy bez usunięcia komputera skrzyni również nie odpali? Znajduje się on gdzieś pod wykładziną? Proszę o pomoc naszych fachurków :-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mysle ze kazdy mechanior z doswiadczeniem da rade to ogarnac;-) chociaz niektorzy powiedza ze cala skrzynia wet i zakladamy nowa bo im sie nie chce bawic w dlubanie;-) Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Panowie, możliwe że moje BePińć będzie na sell. Jak ktoś chce więcej info to priv. Jutro może walne aktualne foto a tak to w moim temacie jest o niej z grubsza,
-
Strefa Gier Xbox360, PS
mam na sprzedaż grę inFamous Second Son w polskiej wersji językowej na PS4
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Witam! Powiedzcie mi czy jest ktoś w stanie z WLKP pomóc mi przy zmianie półFIS na fullFIS? Albo chociaż przegrać mi immo ze starego do nowego licznika abym mógł na nim jeździć i go zakodować odpowiednio? Resztę sobie ogarnę jak się cieplej zrobi.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Spóźnionych Wesołych Świąt i wesołego jajka;-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemano!! Mam kumpla co montuje Webasta ale w autach ciężarowych. Droga sprawa jeśli chodzi o montaż od podstaw;-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Wszystkich!! Odemnie z roboty lakiernicy działają u siebie ale w Czerwonaku jak co.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Państwa:-)
-
Bra czy warto?
Potwierdzam co Łukasz napisał, powyżej 120 km/h zaczyna furgotać przez co zajeżdża lakier. Malowałem maskę i aby ochronić ją przed kamieniami założyłem brę ale jak zajechałem na myjnie to po ściągnięciu jej o mało zawału nie dostałem....maska była porysowana w miejscach przylegania bry. Później ją przymocowałem rzepami w miejscu gdzie się odrywała ale to nie pomogło bo i tak rysowała na rantah więc ją w końcu zdjąłem. Podsumowując jeśli chodzi o wygląd to jest ok bo jest to rzadkość na polskich drogach i auto oryginalnie wygląda ale czy spełnia swoje zadanie to wątpię.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemka wszystkim!:-) Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk
-
A4 b5 ajm
HaHa to telefon z Yanosikiem włączonym;-)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Panowie, proszę o opinie:-) http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/a4-b5-ajm-336872/#post4371107