Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Skóra z Passata B5 do Audi a4 B5


Łaszczu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do kupienia czarna skóre. I teraz mam pewne watpliwosci. Czy wtyczka od poduszek bocznych jest taka sama VW jak i w Audi?. Czy prowadnice sa takie same(szer)? Czy boczki beda pasować?. Za wszelkie sugestie i odpowiedzi bede wdzieczny. PozdrOOOO 600[br]Dopisany: 18 Sierpień 2008, 15:15 _________________________________________________odebrałem dzis skory. roznice sa ale bez przesady. głownie mocowania. Jednak myśle ze cala skóre przełoże na stare ofotele. Jak cos mam do sprzedania boczki do passata(P+T) w skórze. bardzo ładny stan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jednak bedzie mi potrzebne szczescie bo jednak bedzie troszke modow. Głównie z tylnim oparciem. no ale co tam, jakos sie da rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne wyjscie to chyba przelozyc cala tapicerke na stare ramy siedzen, ja na twoim miejscu oddal bym to do jakiegos tapicera ze by to dokladnie po zakladal a wrazie czego fachowo mogl przerobic, jak skonczysz wrzuc fotki - zobaczymy jak to wyszlo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie zobacze rowniez fotki dziela, no i gratki za odwage, bo bez rezania sie nie obejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód jest ok. jak jeden z kolegów napisał to tył bedzie troszke tródniejszy. Ale tym sie zajmnie znajomy tapicer;] . Dokładnie rozstaw jest minimalnie inny. Zamniast ślizgów sa dwa kółka (wieksze i mniejsze)...Ale narazie odkładam skóry na bok, ponieważ troszke mi auto zalało i musze wysuszyć środek. Druga sprawa to od potopu pali sie bład poduszki(zapalnika<juz naprawiłem#sterownik<jeszce walcze). Wiedz narazie czekam. Jak zaczne prace dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...