Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe amortyzatory tył trzeszczą


wojtek13001

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem założyłem na tył nowe amory i po jakiś 2 tyś. km. zaczęły trzeszczeć jak stare gacie. Dodam że sprężyny siedzą w gniazdach prawidłowo a ruszając odbojami nie słychać żadnych dziwnych dźwięków. Czy jest możliwe żeby w środku amora trzeszczał tłok? Bo nie wiem czy mam je reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kolego kupilem na tył krafta i jeden z nich pukał na wybojach na szczescie udało mi sie zareklamowac.Po roku uzytkowania także zimą jeden z nich zaczął odzywac sie:kwasny:

W serwiesie nie mogli uwiezyc ze nowy amortyzator moze pukac i 2 razy wyjmowali w tym zostały nie potrzebnie wymieniene górne poduszki.

A jakie amorki zakupiles? Oczywiscie ze zgłos reklamacje jezeli takich objawów nie było przed wymianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zapewne to bedą amorki a srl to chyba najtansze na allegro.Z przodu mam sachsa i jestem zadowolony a tył kraft j/w pisałem stukały mi:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to mi szkoda tej roboty z wymianą tego badziewia. A za każdy razem mówię sobie że nie będe już kupował najtańszych zamienników a jednak kupuję bo szkoda kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sama historia jest u mnie kolego.

Nie miałem zbytnio wpływu na wybór amortyzatorów i oczywiście poszły SRL.

Wymienione około miesiąc temu a skrzypią jak szalone.

Już zaczynam się zastanawiać nad ponowną wymianą na polecane tutaj KYB...

Szkoda tylko włożonej kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda kasy a mechanik zarabia 2 razy, nie założyłem nigdy tanich amortyzatorów, szkoda nerwów i czasu, SACHS, KYB, MONROE rozsądna cena i raz wymieniasz

trzeszczenie - rypienie mogą powodować odbojniki tanich producentów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilstejny zakładam odkąd pamiętam, w rożnych autach, raz mi znajomy doradził i nigdy się nie zawiodłem, ostatnio przelatałem 80 tyś km i jeżdżą do dziś nie wiem z jakim przebiegiem:grin:. Natomiast bardziej znane i popularne marki reklamował wiele razy. Jak mam chwile zwątpienia co do wyboru tańszych lub droższych zawsze sobie powtarzam że biednego nie stać na tanie rzeczy, z reguły zawsze to się sprawdza u mnie i u moich mniej zamożnych znajomych. Później tylko się śmiejemy z własnej głupoty:polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze sobie powtarzam że biednego nie stać na tanie rzeczy, z reguły zawsze to się sprawdza u mnie i u moich mniej zamożnych znajomych. Później tylko się śmiejemy z własnej głupoty:polew::polew::polew::polew:

mądre słowa !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...