Skocz do zawartości
IGNOROWANY

vw touran 2.0 TDi


rafal9119

Rekomendowane odpowiedzi

Siema tyran pobiera mi plyn chlodniczy z ciekawosci pojechalem do serwisu skody niech sie temu przyjrzą i stwierdził ze raczej spala plyn i to jest wina dziurawego intercoolera. nie mialem nigdy dotąd diesla ale co ma wspolnego intelcooler do spalania plynu. panowie kto ma racje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie na to jestem nastawiony a co do intercoolera to on jest sprawny i nie wiem dla czego tak z tym wyjechał. moze ktos mi wytlumaczyc co on mial na mysli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te silniki 2.0 Tdi 140 KM niestety tak miały że płyn ciągnęły , głowice pękałe :kwasny:

Już wiele razy zauważyłem jak na stacji paliw podjeżdza jakis passat czy touran 2.0 i dolewają płyn chłodniczy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 2003 r jest kurde tak myslałem kupiłem go po bardzo niskiej cenie z uwalonym dwumasem i takie tak jeszcze pare pierdół. ori przebieg to 240 tys powierdzony w ASO skody przy 220 tys zamknieto ksiazke serwisowa w 2012 r . nie wiem co teraz z nim robic pogonic go ?

---------- Post dopisany at 09:04 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ----------

Moglem go rozebrac na czesci bo po to go kupiłem a mi sie zachciało go naprawiac:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te silniki 2.0 Tdi 140 KM niestety tak miały że płyn ciągnęły , głowice pękałe :kwasny:

Już wiele razy zauważyłem jak na stacji paliw podjeżdza jakis passat czy touran 2.0 i dolewają płyn chłodniczy :kwasny:

w Touranie są zupełnie inne silniki niż w Passacie. nie porównuj ich do siebie.

z 2003 r jest kurde tak myslałem kupiłem go po bardzo niskiej cenie z uwalonym dwumasem i takie tak jeszcze pare pierdół. ori przebieg to 240 tys powierdzony w ASO skody przy 220 tys zamknieto ksiazke serwisowa w 2012 r . nie wiem co teraz z nim robic pogonic go ?

---------- Post dopisany at 09:04 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ----------

Moglem go rozebrac na czesci bo po to go kupiłem a mi sie zachciało go naprawiac:facepalm:

jeżeli masz silnik BKD to rzeczywiście może być głowica (a sądząc po roczniku to na pewno masz silnik BKD). sprawdź czy coś jeszcze jest nie tak z autem, jeśli tylko głowica to naprawisz i będziesz miał spokój na bardzo długi czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kod to AZV . za auto + dwumas wyszlo mnie 9 tys to jeszcze jak wpakuje w niego te 3 tys to nie jest tak duzo a dosc fajnie sie nim jezdzi 6scio biegowa skrzynia,navi itd. jak narazie to pomykam nim do roboty

---------- Post dopisany at 13:41 ---------- Poprzedni post napisany at 13:10 ----------

Dzis postanowilem ze sie tym sam zajme i doszłem do tego ze to nie glowica tylko chlodnica spalin widac na niej osad z plynu :kwasny:. cale szczescie :wink:. juz zamowilem po niedzieli postaram sie zamontowac. Tak jak widac serwis gowno wie i pewnie by mnie na koszty naciagnał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...