-
Mińsk Mazowiecki / Okolice
Kiedy to i ja wpadnę
-
Spotkania na drodze
A to ja leciałem, coś pamiętam , że ktoś mrugał ale nie zczaiłem o co chodzi Pozdro Pozdro dla niebieskiego b6 avant stojącego w korku do traktu od strony Sulejówka dziś ok. 18:00 trąbiłem ale kierownik nie zczaił sie Domin widziany na swojej Fazerze na rondzie w Kołbieli, pomachane było Pozdro ps. fajne te soczewy wyglądają
-
Spotkania na drodze
Pozdrowionka dla kierownika srebrnego b6 w avancie z ramkami klubowymi który objeżdżał w piątek rondo w Kołbieli przez Kąty Na blachach WI lub WJ
-
Spotkania na drodze
Dziś koło 16 na mińskiej srebrny avant b6 , czarne szyby ramki klubowe, obtrąbiłem konkretnie awaryjki tez puściłem, ale nie wiem czy kierownik zajarzył bo troszke chyba sie spieszył Pozdrowionka
-
Dziwne drgania ...
A co będzie jak rozpadnie się całkowicie?
-
AWX/AVF_CHAR - Którego producenta polecacie?
Wszystkie trzy są dobre, ale pewnie ja bym wybrał melett.
-
Dziwne drgania ...
Jeśli to dwumasa to wolałbym żeby jeszcze z rok wytrzymała, troszkę jednak kosztuje....
-
Dziwne drgania ...
Witam, mam pytanie dotyczące sporadycznych dziwnych drań, czasem kiedy ruszam z pierwszego biegu strasznie drga całym samochodem, noga na sprzęgle to podskakuje, ale to naprawdę sporadycznie, wiecie o co może chodzić?
-
Problem z RNS-e
A to nie masz pinu??
-
Spotkania na drodze
jak czarny sedan to Emil pewnie
-
Nr czujnika temperatury cieczy...
Witam, mógłby mi ktoś podać nr czujnika temperatury cieczy, muszę wymienić bo mi wskazówka wskazuje jak chce Z góry dzięki
-
[B6 AVF/AWX] Max prędkość ?
A może z dużej góry zjeżdżał Nie no tak serio to nie wiem czy jest możliwe zamknięcie szafy, ale wiadomo....
-
Pytanie o etykiety na wódce
pozostań przy jednym rodzaju lepiej to wygląda, no i zazwyczaj się nie miesza
-
Gaśnie podczas jazdy
Może przepływomierz masz walniety.
-
Zmiana ori głośników na inne... B6
Radyjko to RNSe , no i będę chciał przeznaczyć z 1500 zł da cos za tyle wyrzeźbić???