Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lukmistrz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Kiedy to i ja wpadnę
  2. A to ja leciałem, coś pamiętam , że ktoś mrugał ale nie zczaiłem o co chodzi Pozdro Pozdro dla niebieskiego b6 avant stojącego w korku do traktu od strony Sulejówka dziś ok. 18:00 trąbiłem ale kierownik nie zczaił sie Domin widziany na swojej Fazerze na rondzie w Kołbieli, pomachane było Pozdro ps. fajne te soczewy wyglądają
  3. Pozdrowionka dla kierownika srebrnego b6 w avancie z ramkami klubowymi który objeżdżał w piątek rondo w Kołbieli przez Kąty Na blachach WI lub WJ
  4. Dziś koło 16 na mińskiej srebrny avant b6 , czarne szyby ramki klubowe, obtrąbiłem konkretnie awaryjki tez puściłem, ale nie wiem czy kierownik zajarzył bo troszke chyba sie spieszył Pozdrowionka
  5. lukmistrz odpowiedział(a) na lukmistrz temat w 1.9TDI
    A co będzie jak rozpadnie się całkowicie?
  6. Wszystkie trzy są dobre, ale pewnie ja bym wybrał melett.
  7. lukmistrz odpowiedział(a) na lukmistrz temat w 1.9TDI
    Jeśli to dwumasa to wolałbym żeby jeszcze z rok wytrzymała, troszkę jednak kosztuje....
  8. lukmistrz opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, mam pytanie dotyczące sporadycznych dziwnych drań, czasem kiedy ruszam z pierwszego biegu strasznie drga całym samochodem, noga na sprzęgle to podskakuje, ale to naprawdę sporadycznie, wiecie o co może chodzić?
  9. A to nie masz pinu??
  10. jak czarny sedan to Emil pewnie
  11. Witam, mógłby mi ktoś podać nr czujnika temperatury cieczy, muszę wymienić bo mi wskazówka wskazuje jak chce Z góry dzięki
  12. A może z dużej góry zjeżdżał Nie no tak serio to nie wiem czy jest możliwe zamknięcie szafy, ale wiadomo....
  13. pozostań przy jednym rodzaju lepiej to wygląda, no i zazwyczaj się nie miesza
  14. lukmistrz odpowiedział(a) na SVD temat w 1.9TDI
    Może przepływomierz masz walniety.
  15. Radyjko to RNSe , no i będę chciał przeznaczyć z 1500 zł da cos za tyle wyrzeźbić???

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.