Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Odkodowanie radia symphony

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Wie ktoś może gdzie w trójmieście można tanio rozkodowac radyjko symphony? :naughty:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
Cześć. Wie ktoś może gdzie w trójmieście można tanio rozkodowac radyjko symphony? :naughty:

Poradziłeś sobie z tym radiem już?

Opublikowano

Ogólnie to z tego co wiem w ASO powinni za free to robić... No, ale ode mnie zawołali 150zł;) Może jakby ktoś*z nimi pogadał... Ale mnie się nie chciało i zawiozłem radyjko (też symphony) tutaj: AudioJar. W poniedziałek odbieram, koszt 80-100zł. Taniej może być ciężko, bo te radio nie da rydy odkodować kodem z bazy danych...

Ooo sorry nie zauważyłem, że to stary wątek...

Opublikowano

Z tego radia odczytujesz pamięć dekodujesz wsad i masz kod pozdro.

Opublikowano
Ogólnie to z tego co wiem w ASO powinni za free to robić... No, ale ode mnie zawołali 150zł;) Może jakby ktoś*z nimi pogadał... Ale mnie się nie chciało i zawiozłem radyjko (też symphony) tutaj: AudioJar. W poniedziałek odbieram, koszt 80-100zł. Taniej może być ciężko, bo te radio nie da rydy odkodować kodem z bazy danych...

Ooo sorry nie zauważyłem, że to stary wątek...

Powinni, ale nie w Polsce. Jest Europa i jest Polska...:facepalm: Też podejrzewałem, że będę miał ten sam problem po wizycie u mechanika, ale radio ruszyło po przywróceniu zasilania i jest ok. W każdym bądź razie zawczasu dzwoniłem do Groblewskiego do Gdańska i rzeczywiście krzyknęli mi 150 zł (mimo, że w oryginalnej niemieckiej książce serwisowej jest czarno na białym, że ASO zrobi to całkowicie za darmo) za tą "wątpliwą" przyjemność... Z tego, co wiem, można to zrobić za 50 zł podając VIN gościom od radyjek. Ponoć na Elektroda.pl wpisujesz VIN i kilka innych danych i też uzyskasz dostęp do kodu. Ale to ponoć, bo ja osobiście nie doszedłem do tego etapu. Jeśli będziesz miał nadal problem, to dam Ci namiar na dwóch kolesi. Jeden bierze 50 zł. ale jest z Kościerzyny (można to obejść, potrzebne jest wtedy radio), a drugi z Gdyni - 75 zł. Ale zaznaczam, że to nie jest problem i zrobi Ci to praktycznie każdy kumaty gość od radioodbiorników samochodowych w podobnej cenie...

Opublikowano

Jo, dzięki, mnie skasowali 90zl.

podając VIN gościom od radyjek

No właśnie, to by było zbyt proste;) Jak kolega wyżej napisał:

Z tego radia odczytujesz pamięć dekodujesz wsad i masz kod pozdro.

Jak by wystarczyło na podstawie VIN albo cuś, to też mam generatory i sam bym sobie zrobił (tak myślę;) ), ale oczywiście biedny musi mieć pod górkę;)

mimo, że w oryginalnej niemieckiej książce serwisowej jest czarno na białym, że ASO zrobi to całkowicie za darmo

Ja mam nawet tak w polskiej instrukcji wpisane;)

Dzięki za propozycje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.