Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Różnica w sprzęgle między audi80 a a4 w 1Z?


markus85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie,mianowicie robiąc przekładkę z automatu na manual zmieniłem koło na jednomas i sprzęgło wleciało z audi 80 1.9TDI 1Z. Teraz powoli już kończy się żywot sprzęgła i będzie mnie czekała wymiana. Jaka jest różnica w sprzęgle między 1Z w a80 a 1Z w A4?

Np. SACHS SPRZĘGŁO AUDI 80 B4 A6 C4 1.9 TDI 1Z KOMPLET (3895248717) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. a SPRZĘGŁO AUDI A4 TDI VW PASSAT B5 1.9 TDI 90KM 1Z (3958311008) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ?Czy jedno i drugie sprzęgło podejdzie? A może polecacie szukać jakiegoś innego?

Mam obecnie zrobiony program na ok. 130KM w AHUz "99r.

Z góry dzięki za pomoc.

Pzdr.

Markus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim 1Z mam obecnie sprzęgło z B4 1Z i wszystko hula, nie było żadnych problemów z montażem jak i po montażu, jedyna różnica to różnica w cenie na korzyść B4:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,ja też mam z b4 ale zastanawiam się czym się różni dedtykowane do AHU i skąd ta różnica w cenie.

---------- Post dopisany 23-02-2014 at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany 16-02-2014 at 17:35 ----------

Podbijam,będę na dniach zamawiał i zastanawiam się nad różnicą, a może wrzucić sprzęgło od innego silnika aby było żywotniejsze z uwagi na fakt że auto po programie?jeżdżę raczej delikatnie,nie katuje auta więc nie wiem czy jest sens?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...