Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moj maly szaraczek A3 8P/mf/kolo 18''/ lampy polift/galka S3/tył RS3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
gratki furki.fajny kolorek i wypas :thumbup1:

wypasik bedzie lepszy:decayed:

Opublikowano

Bardzo fajny sprzęt. Quattro:kox:

Opublikowano
  • Autor

i tego napedu juz nie zmienie na normalny :slina:

---------- Post dopisany 22-02-2014 at 13:32 ---------- Poprzedni post napisany 21-02-2014 at 09:46 ----------

no i kola juz kupione oczywiscie 18'' :wink:

9d44c0e93199ed7fm.jpg 95d8bb6d49929b31m.jpg

---------- Post dopisany 24-02-2014 at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany 22-02-2014 at 13:32 ----------

kolejny modzik kierownica 4-ramienna z mf leci do obszycia:decayed: jak wroci to wkleje oczywiscie. Ona oczywiscie to taka przejsciówka bo zmiana docelowa to bedzie na 3 ramienna s-line

e6a27f16488919aem.jpg

Opublikowano

zaczyna się ..... :grin:

Opublikowano
  • Autor
zaczyna się ..... :grin:

no wciąga hehe to jest j**ana choroba :polew: fele maja byc za tydzien gotowe :decayed:

---------- Post dopisany 25-02-2014 at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2014 at 20:03 ----------

mamy kolejnego jak ze fajnego modzika komplet lamp na tyl poliftowych :decayed: jak wrzuce do autka to sie pochwale :)

0526d8159b4af3cdm.jpg

72431cea9c2df1a1m.jpg

052b1fa43fe2bb0am.jpg

Opublikowano
:whistling: Nic nie będziesz robił... :grin: Bezawaryjności! :wink4:
Opublikowano
  • Autor
:whistling: Nic nie będziesz robił... :grin: Bezawaryjności! :wink4:

no wiesz mody to taka glupia choroba z ktorej chyba nie da sie wyleczyc :wink:

Opublikowano
  • Autor
Lampki neon :kox:

dzis jade zamontowac juz sie nie moge doczekac bo d*pa od razu inna bedzie :decayed:

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 08:54 ----------

no i wiedzialem ze dlugo nie wytrzymam u dzis musialem zamontowac :D ryj sie cieszy od ucha do ucha bo d*pa o 100 razy ladniejsza

8625f1b118fe15fdm.jpg eee80741e75e6a3fm.jpg

Opublikowano

ładnie, mam dla ciebie zderzak z esy na przód także nie szalej tak ....

:grin:

Opublikowano
  • Autor

ty to potrafisz czlowieka zdopingowac do modow :decayed:

Opublikowano

no no no fura :kox:

teraz masz kolejna zabawkę do rezania :grin:

Opublikowano

fajne te nowe lampiony :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor
no no no fura :kox:

teraz masz kolejna zabawkę do rezania :grin:

no powiem ci ze jest wiele opcji ro rezanka ale z tym chyba nie bedzie tak grubo jak z b6:wink:

Opublikowano

Felgi, jedynie słuszne jak dla mnie, ale nie zamieniłbym A4 jaką miałeś, na A3...

Felgi nówki, czy używki??

Opublikowano
  • Autor
fajne te nowe lampiony :naughty::kox:

lampy to jest jeden z lepszych modow w tym autku :decayed: pieknie to wyglada

---------- Post dopisany at 22:29 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

Felgi, jedynie słuszne jak dla mnie, ale nie zamieniłbym A4 jaką miałeś, na A3...

nawet nie wiesz jak bylo mi sie ciezko z A4 rozstac no ale coz to tez jest fajna zabawka no i ma Q :kox:

Opublikowano

A-czwórkę miałeś na niezłym wypasie :thumbup1:

Opublikowano

a z przodu tez idzie wrzucić te z ledami po lifcie ? Czy to już jakaś grubsza rzeźba ?

Opublikowano
  • Autor
a z przodu tez idzie wrzucić te z ledami po lifcie ? Czy to już jakaś grubsza rzeźba ?

to juz sporo roboty jak sie nie myle bo inna maska inne blotniki no i zderzak co prawda zderzak i tak wskakuje od s3 bo ona bedzie zrobiona na S3 w dieslu:polew:

Opublikowano

idzie, tylko wtedy trzeba szukać przodu z polifta i tyle, maska błotniki pas lampy, spore koszta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.