Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja głowicy


KkLuki

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam problem tego typu że wysłałem do regeneracji głowicę ponieważ nie mogłem znaleźć używki w dobrym stanie

wszystko pięknie ładnie da się usunąć usterki pęknięcia itd. ale powstał problem,jest do wymiany "ślizg" i informacja że taka część może kosztować z 1000 zł wszystko było by dobrze jak bym wiedział gdzie tej części szukać co to wgl jest ?

wiem tylko tyle co przez tel. się dowiedziałem że chodzi coś o filtrowanie oleju i coś tam z łańcuchem ale co i jak to nie wiem :facepalm:

Przepraszam za chaotyczny opis ale nigdy nie spotkałem się z takim problemem i nie wiem gdzie szukać tej części i pod jaką fachową nazwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jeden jesli slizg, raczej dwa, na napinaczu lancuszka walkow rozrzadu, nowy faktycznie kosztuje minimum 1000zl ale niech dadza ci na niego fakture i gwarancje jak juz daja nowy, bo sie okaze ze zgarna 1000zl a wcisna ci sprawna uzywke

---------- Post dopisany at 10:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ----------

1285794475.jpg

tak wygalda, drugi jest na dole napinacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie same slizgi rzadko sie wymienia bo jako tako nie wystapuja w czesciach zamiennych, wymienia sie caly napinacz ktory kosztuje wlasnie 800-1000zl minimum, napinacz tez sie zuzywa sam w sobie (w srodku jest cylinderek i tloczek - z czasem sie zuzywa o olej zamiast pchac tloczek ucieka szczelinami) wiec warto go wymienic calego i miec z bani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za szybką pomoc :)

w poniedziałek najpierw obejdę sklepy zobaczę jakie ceny na miejscu będą mieli, a później w necie będę szukał a masz Piotrze jakieś sprawdzone sklepy w internecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E-autoparts.pl ale nie wiem czy będą mieli napinacz z wtyczka szara jaki ci potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...