Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czerwone Audi B5 by matek


matek93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem posiadaczem czerwonej a4 z 97 r. Kupiłem je w Opolu, co zdradzają ramki :wink:

Wyposażenie:

4x el. szyby

el. lustra

elektryczne i grzane fotele

abs, wspomaganie itp ...

kilmatyzacja

tempomat

oryginalna roleta tylnej szyby

kierownica z eSy

Autko ma silnik 2.8 zestrojone z automatem, bez zmienionej mechaniki.

czekam na ciekawe propozycje dot. tuningu mechanicznego jak i wizualnego.:naughty:

20140216_144312.jpg

20140216_140358.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zmiana lamp z przodu na te z polifta.Potem ładne koło(najlepiej 18"),gleba i dopieścić lakier.Koledzy z forum naprowadzą cię na resztę modyfikacji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, te lampy są tragiczne. Obecnie poluję na valeo. Niestety kupiłem ją z tymi lampami juz. Obecnie stoi na 16" w planach na sezon są 17 bądz 18 od s4 :)

---------- Post dopisany at 20:36 ---------- Poprzedni post napisany at 20:08 ----------

Jeśli pogoda się utrzyma to jutro leci polerka. Macie może namiar na kogoś, kto ma na sprzedaz avusy 17 badz 18" ?

---------- Post dopisany 02-03-2014 at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2014 at 20:36 ----------

Panowie, przymierzam się do modów mechanicznych silnika. Poradźcie mi od czego z głową zacząc ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie końcówka, lampy Out , poza tym Audiczka ładna , kolork do dopieszczenia, z grilla bym zmył ten czarny mat bo pewno to wizja poprzedniego właściciela , chyba że uderzysz w czerń wtedy go przemaluj jeszcze raz na czarno , podstawa to felunek i jakaś gleba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...