Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czujnik PDC parktronic

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Padł mi czujnik parktronica tylny namierzyłem już który, teraz czas kupić ale pytanie jaki. Używkę można ale na dwoje babka wróżyła albo pochodzi albo też padnie a nowy cena z kosmosu. Znalazłem takie coś NOWY CZUJNIK PDC PARKTRONIC AUDI A3 A4 A6 S4 S6 (3926916656) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. coś to warte? niby oryginał ale żadnego oznaczenia nie widać. Ma rok gwarancji więc może warto się skusić co o tym myślicie? Pisałem do sprzedawcy i można go lakierować bez problemu, będzie działał normalnie. No chyba że macie kogoś kto sprzedaje czujniki w dobrej cenie. Numer czujnika 7H0919275D Pozdrawiam Pablo

Opublikowano

Też się podłączę.Pablo, a jak go wyjąłeś.Muszę wyjąć dwa i nie chcę nic urwać

Opublikowano
  • Autor
Też się podłączę.Pablo, a jak go wyjąłeś.Muszę wyjąć dwa i nie chcę nic urwać

Więc tak mi udało się bez demontażu zderzaka (padł czujnik środkowy prawy ) ale tylko dlatego że mam nie oryginalny hak a tym samym trochę inna belkę i troszeczkę więcej miejsca. Czujnik jest wciskany na zaczepy. Ja wlozylem jedna rękę pod zderzak i paznokciem podwazylem zaczepy a druga ręką wcisnalem czujnik. Kostkę odpiolem srubokretem przez otwór czujnika w zderzaku. Całość zajęła 10min wyjecie spisanie numeru i montaz. Jak masz ori belkę to czujniki zewnętrzne dasz radę wymienić bez demontażu zderzaka trzeba mieć tylko zgrabne lapki , dwa środkowe tylko na sciagnietym zderzaku wymienisz .

Ps kupujesz używek czy nowe ?

Opublikowano

Kuna niedobrze bo mi pokazuje ,że dwa wewnętrzne mam ni halo.Jeden pokazuje, że padnięty, a drugi, że nie łączy.Też się zastanawiam co zrobić (do tej pory nie wiedziałem jakie mają numery - nie chciało mi się bawić w ściąganie zderzola i ciągle nie chce).Poczekajmy co napiszą chłopaki

Opublikowano

witam moje pytanie jest takie czy czujnik pdc mozna jakos rozebrac zeby przelozyc ta lakierowana częśc

Opublikowano
  • Autor

Zglebilem temat czujniki o tym numerze 7h0919275d są takie same jak te z końcówka a i f . Ja już zamowilem z tej aukcji co podałem wyżej lakier już czeka tylko psiknac zamontować i cieszyc się działającym parktronikiem :-D grubcio1980jak sprawdzisz sobie po vinie jakie masz czujniki to nie będziesz musiał ściągać zderzaka do sprawdzenia numerów tylko zamowisz i od razu założysz .

Opublikowano

Ta obramówkę napewno, ale czy środek to nie wiem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.