Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tylne przeciwmgielne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, od pewnego czasu mam mały problem z tylnym światłem przeciwmgielnym w moim polifcie (sedan), otóż przednie się świecą, guzik z przednich i tylnich się podświetla, a żarówka z tyłu nie dostaje napięcia, bezpieczniki sprawdzone. Pytanie do Was gdzie są przekaźniki tych świateł, bo nie mam ostatnio czasu żeby rozbierać pół auta i sprawdzać. Jakieś sugestie coby sprawdzić poza przekaźnikiem ?

:hi:

Opublikowano

Przekaźnik jest pod kierownicą i ma numer 397. Zajmuje dwa gniazda, więc nie trudno go znaleźć. Przewód, który odpowiada za przeciwmgłowe tylne ma kolor szaro-biały, więc jak coś, to szukaj takiego, który idzie do tyłu. Na pewno znajdziesz go w nogach kierowcy, a stamtąd idzie po podłodze do tylnej lampy. Może jest gdzieś przetarty, albo kostki pośniedziały i nie styka.

Opublikowano
  • Autor
A masz gniazdo do przyczepy?

Mam, a czemu?

---------- Post dopisany at 11:21 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ----------

Przekaźnik jest pod kierownicą i ma numer 397. Zajmuje dwa gniazda, więc nie trudno go znaleźć. Przewód, który odpowiada za przeciwmgłowe tylne ma kolor szaro-biały, więc jak coś, to szukaj takiego, który idzie do tyłu. Na pewno znajdziesz go w nogach kierowcy, a stamtąd idzie po podłodze do tylnej lampy. Może jest gdzieś przetarty, albo kostki pośniedziały i nie styka.

Dzięki kolega, będę z tym walczył :hi:

Opublikowano

Pisałem o tym jakieś trzy miesiące temu .Czy użyłeś SZUKAJ przed opisaniem swojego problemu?

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ----------

Gdyby ci się nie udało odszukać , to opiszę raz jeszcze.

Opublikowano
  • Autor

Nie znalazłem niestety, ale pewnie chodzi o coś w stylu zwarcia w tej mufce z przyczepy przez co tylne światła są wygaszone, tak? Jak masz chwilkę to opisz co i jak, byłbym wdzięczny :wink:

Opublikowano

Musisz sprawdzić czy do gniazda przyczepy dochodzi napięcie światła przeciwmgielnego (najlepiej odkręcić gniazdo).W gnieżdzie jest włącznik ,który przy wkładaniu wtyczki włącza światła na przyczepę i świeci tylko przyczepa .Wyciągając wtyczkę powinne świecić światła w samochodzie.I to jest ten słaby punkt przy starszych gniazdach. Mowa oczywiście jest o światłach przeciwmgielnych tylnych .

Opublikowano
  • Autor

Dobrze, że o tym wspomniałeś, dzięki kolego, jak sam przekaźnik będzie ok, to następnym punktem będzie właśnie to gniazdo, jutro może z tym powalczę :wink:

---------- Post dopisany 08-03-2014 at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany 03-03-2014 at 23:03 ----------

Jest dokładnie tak jak pisałeś, napięcie ze świateł przeciwmgielnych dochodzi na przyczepę, jak to zmienić? przeczyściłem wtyk do przyczepy, ale nadal jest tak samo.

Opublikowano

Jeżeli jest na przyczepie to już jest dobrze. A czy rozkręcałeś gniazdo? Bo bez tego się raczej nie obędzie.Sprawdż miejsce w które wchodzą dwa przewody szarobiałe (oczywiście w gnieżdzie),jeżeli masz oryginalną instalację.

Opublikowano
  • Autor
Jeżeli jest na przyczepie to już jest dobrze. A czy rozkręcałeś gniazdo? Bo bez tego się raczej nie obędzie.Sprawdż miejsce w które wchodzą dwa przewody szarobiałe (oczywiście w gnieżdzie),jeżeli masz oryginalną instalację.

Instalacja jest ori, tylko sam wtyk na przyczepkę jest przerobione na Polskę. Wyciągnąłem cały wtyk do przyczepki i przeczyściłem, ale nic to nie dało, szukałem jakiejś kostki, która łączy ten wtyk z resztą instalacji, ale z tyłu w bagażniku takowej nie ma.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.