Skocz do zawartości
IGNOROWANY

KUpiłem koła jakie pierscienie centruące?


zelek87711

Rekomendowane odpowiedzi

Suwmiarka w rękę i zmierz jaki rozmiar ma otwór centrujący i wtedy kupuj . Dziwi mnie to że koleś który Ci je sprzedał nie dał ci tych pierścieni wraz z felgami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej chyba nie wiele osób będzie wiedziało jaki felga ma otwór centrujący bo to sa jakieś repliki , jak masz koła weź suwmiarkę albo nawet zwykłą miarę i idź i zmierz a jak nie chce Ci sie tego robić to zadzwoń do poprzedniego właściciela felg i zapytaj Się go jakie on miał tam pierścienie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej chyba nie wiele osób będzie wiedziało jaki felga ma otwór centrujący bo to sa jakieś repliki , jak masz koła weź suwmiarkę albo nawet zwykłą miarę i idź i zmierz a jak nie chce Ci sie tego robić to zadzwoń do poprzedniego właściciela felg i zapytaj Się go jakie on miał tam pierścienie :wink:

no zwykłej miary raczej nie polecaj .... :wink: tylko dobra suwmiarka - otwory w felgach zazwyczaj mają wymiar do dziesiątych milimetra i ciężko będzie centymetrem krawieckim zmierzyć :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak kupiłem felgi od mercedesa to wziełem ze sobą jedna sztuke i podskoczyłme do sklepu ci sprzedaja pierscienie i dobrali . chyba ze ty chcesz z alegro kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupując pierścienie wiadomo ze sugerujemy sie piastą i felgą czy szerokość tego piersciena ma znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by otwor w feldze byl 73,1 to mam takie nowe pierscienie z 57,1 na 73,1, na sprzedaz.... jak by ci pasowaly to pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by otwor w feldze byl 73,1 to mam takie nowe pierscienie z 57,1 na 73,1, na sprzedaz.... jak by ci pasowaly to pw

pierścienie kupiłem 66,6-57,1 ale drgania są cały czas czy ktoś wie dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pierścień dobrze siedzi w feldze i są drgania to albo krzywa felga albo opona ma bicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi były sprawdzane a opony nowe wszystko wyważone.felgi od a4 b8. byłem u wulkanizatora i stwierdził ze pierścienie są za płytkie czy to możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi były sprawdzane a opony nowe wszystko wyważone.felgi od a4 b8. byłem u wulkanizatora i stwierdził ze pierścienie są za płytkie czy to możliwe?

pierścień wciśnięty w felgę o ile stożek się licuje z nią ( nie wchodzi zbyt głęboko, bądź nie wystaje !!! ) powinien być ok - a czy ma 4.... 6mm długości - nie ma znaczenia, ważne by wszedł na piastę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...