Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Inne radio niz fabryczne nie działa w ogóle!!??


cosmos7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Watek jest poruszany w wielu miejscach, naczytałem sie,ale nie znalazłem odp. na swoje pytanie. Wiem jak podłączyc tylne głośniki, zamówiłem juz moduł, ale problem w tym , że po podpięciu radia nic nie gra, jak by nie było pradu. Dodam , że radio działa w innym aucie. Opisze sytuacje:

Radio podłączam na kostki iso (podwójna) i antena - jedna kostka taka podłużna nie podłaczona bo nie mam jeszcze modułu. Mimo to powinien byc chyba prąd i głos z przednich głośników. Niestety nie gra kompletnie nic - brak zasilania chyba. Radio AUDI gra bez problemu. Może jakies zasilanie czy masa jest jeszcze z tej podłuznej kostki dlatego oryginalne radio gra. Ktos wie o co chodzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz radio? Ja np. mam Clariona i w instrukcji pisze, że dla grupy VW i Audi trzeba zamienić ten żółty kabelek z czerwonym tzn. plus bezpośredniego zasilania z plusem ze stacyjki.

7f51852e5de8e0ab.jpg

A tak na marginesie to temat chyba nie do tego działu :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlacz zewnetrzna mase do obudowy radia .wez - z aku i dotknij obudowy radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam radio PEIYING ALIEN 9909 1din z wysuwanym ekranem. (Nie ten dział, hmm sorry :) . Wydawało mi sie, że pasuje.) Możliwe, że chodzi o mase właśnie. Pokombinuje jutro, ale jak ktoś ma jeszcze jakies patenty to chętnie poczytam.

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

A jakie masz radio? Ja np. mam Clariona i w instrukcji pisze, że dla grupy VW i Audi trzeba zamienić ten żółty kabelek z czerwonym tzn. plus bezpośredniego zasilania z plusem ze stacyjki.

http://images44.fotosik.pl/21/7f51852e5de8e0ab.jpg

A tak na marginesie to temat chyba nie do tego działu :whistling:

Ja mam w mojej kostce z zasilaniem tylko 4 kable: nieb, czerw, żółty i czarny. Nie mam możliwości zamiany. Zobacze co bedzie jak przyjdzie moduł. Tam tez jest ISO. Będę informował na bieżąco. Dziex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja w peyingu wlasnie mase dokladalem z kasty bo bose nie jarzylo a sony wogole nie wlaczalo bez masy dodatkowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spróbuje, a powiedz mi gdzie najlepiej tą mase podpiąc, żeby szumów nie było itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znalazlem w instalacji od radia wolny czarny kabel. ale szumy mam wez z karoseri albo aku poprowadz kabel .mi sie nie chcialo .i zrobilem tak. .szumy sa jak cicho sluchasz .a ja preferuje troszke mocniejsze uderzenia wiec one mi gina .albo jakosc plyt jest do kitu i stad te szumy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, po przytknięciu masy do obudowy, czy nawet wejścia antenowego radio nie gra. W innym aucie sprawdziłem, i radio gra po podłączeniu tyko kostki zasilania, nawet anteny nie musiałem podłączyć jest prąd , radio śmiga. Spróbuje na mojej kostce odtworzyc dokłądnie taki sam układ jak mam na tym drugim aucie, zobaczymy czy ruszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasilanie zmien . masz schemat na radiu .to sprawdz gdzie sa plusy .znajdz na kosci i pozmieniaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...