Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Używane zawieszenie KONI -40mm a4 b5


Bartczak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chciałbym się dowiedzieć,co sądzicie o tej firmie i w ogóle o kupowaniu używanego zawieszenia? zdjęcie : http://img03.tablica.pl/images_tablicapl/104322539_1_644x461_zawieszenie-sportowe-audi-a4-b5-bydgoszcz.jpg

aha i jeszcze jedno,zawieszenie te jezdziło w avancie i siedziało bardzo ładnie (własnie tak jakbym chciał),jednak ja mam sedana to mogę domniemać,że tył będzie mi siedział nieco wyżej? wsadzał ktoś z avanta do sedana? o dużo mogę się spodziewać różnicy? Generalnie chcę kupić jakieś używane zawieszenie obniżające -40mm,na co mam zwrócić uwagę przy zakupie? Chodzi mi o klasy twardości i tak dalej,żeby mi to siadło jak należy,bo jak się naczytałem na forum,że ktoś tam kupil eibachy -30 a mu siedzi wyżej niż na seri to teraz się boję :shock3::doh: Pozdrawiam :wink:

p.s orientuję się ktoś może jaki jest koszt wrzucenia takiego zawieszenia u mechanika? +/- oczywiscie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje zdanie. Ja osobiście nigdy nie kupiłbym używanego zawieszenia, no chyba że od znajomego.

Nigdy nie wiesz na co trafisz.

Wsadzenie zawiechy to 100-200 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam amorki koni,sa praktycznie nie zniszczalne.I najwikeszy plus tych amorków to regulacja twardosci.jak bedziesz kupował to sprawdz czy działa regulacja.Bedzisz bardzo zadowolony.Raz kupisz koni zawsze bedziesz chciał miec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...