Skocz do zawartości
IGNOROWANY

drganie kierownicy


Lukasz1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiś tam czas temu zaliczyłem spory otwór w asfalcie, felga do prostowania, opona na śmietnik. W tym samym czasie życzliwy los sprawił, że uszkodziło się serwo, przez co klocki się nie cofały i przegrzały tarcze, które to się pokrzywiły. W pełni szczęścia wymieniłem serwo, przednie tarcze i wszystkie klocki. Od tamtej pory od 90 w góre rzuca samochodem, przy hamowaniu czuc jak gdyby tarcze były krzywe, kierownica trzęsie no ale przecież są nowe. Kola proste bo zmieniałem do testów i jest to samo. Gdzie mam szukać problemu bo nie chce po kolei wymienic poł samochodu aż trafie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem własnie konówki drążków i łączniki stabilizatora z tyłu. Poprawiło się troche ale gdy jade np. 80 km/h i wcisne lekko pedał hamulca to cały samochod skacze, możliwe że nowe tarcze TRW są krzywe ? Bo przecież to perfidny objaw krzywych tarcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze tarcze sprawdz jeszcze czy masz dobrze wyczyszczona piaste , jak nie zedrzyj ja do zera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem własnie konówki drążków i łączniki stabilizatora z tyłu. Poprawiło się troche ale gdy jade np. 80 km/h i wcisne lekko pedał hamulca to cały samochod skacze, możliwe że nowe tarcze TRW są krzywe ? Bo przecież to perfidny objaw krzywych tarcz.

Nie chce mi się wierzyć, żeby nowe tarcze miały być krzywe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak, mialy po milimetrze bicia, rozmawialem z tokarzem, powiedzial, ze teraz bardzo vzesto mu sie zdarza przetaczac nowe tarcze bo nikt nie dba o jakosc wszystko jest robione na ilosc, zaplacilem 50 zl po przrtoczeniu, nic nie trzesie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak, mialy po milimetrze bicia, rozmawialem z tokarzem, powiedzial, ze teraz bardzo vzesto mu sie zdarza przetaczac nowe tarcze bo nikt nie dba o jakosc wszystko jest robione na ilosc, zaplacilem 50 zl po przrtoczeniu, nic nie trzesie

To dlaczego ich nie reklamowałeś? Ze względu na czas? W końcu TRW nie są tanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie sa tanie, tak chodzilo o czas, zanim zalozylem, zanim zalapalem co to to minelo duzo czasu. Nawet w sklepie nie chcieli ze mna rozmawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...