Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW e91

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Namówiłeś jednak żonę na 19" ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:slina: zarąbiste jest te koło! Zawsze mi sie podobało. Jeździ u nas taka siódema z takimi tylko chyba większymi, kozacko wygląda.

Niestety jak narazie nie planuje nic wkładać w auto, prócz ściemnienia przednich szyb ale to w porównaniu do felg to pryszcz :P Aaaa Wojtek, nie zapomnij sie pochwalić zdjęciami jak już założysz do swojej! :wink:

Opublikowano
Namówiłeś jednak żonę na 19" ? :naughty:

O niczym nie wie:decayed:

:slina: zarąbiste jest te koło! Zawsze mi sie podobało. Jeździ u nas taka siódema z takimi tylko chyba większymi

NIe bylo wiekszych kol w tym wzorze.

Te kolo po prostu wyglada na duze:wink:

Zobaczymy co przyjdzie bo kupilem za taka kase, ze pewnie cos bedzie nie halo mimo zapewnien, ze igla:grin:

Opublikowano
  • Autor

To może jakaś podjebka bo mi to nie wyglądało na 19" :P Nowak, wiesz o której mowie? F7 PATI, napewno kojarzysz?

Wojtek, czasem okazje sie zdarzają, więc bądź dobrej myśli :wink:

Opublikowano
Głownie chodzi mi o branie zakretow.

Nowek wkladaj styling 95.

Ja jutro jade po takie fele i moja bedzie wygladac identycznie tylko, ze czarna.

http://farm8.staticflickr.com/7102/6941858660_c1a4b73dd8_b.jpg

http://farm8.staticflickr.com/7112/7087931617_0eeb9f1e80_b.jpg

http://farm8.staticflickr.com/7178/6941854128_69f95c2529_b.jpg

Ta fela jest przech....

Wygląda na większą niż jest w rzeczywistości i ta ... wklęsłość :slina:

A poza tym, skąd masz zdjęcia mojej następnej Beemki????

:decayed:

A Twojej galerii E91(?) to chyba nie ma?

Opublikowano

nowek ... to calkiem inna felga jest :P

tam jest oryginalne 5 ramienne 21 cali ;)

image_92670_big.jpg

image_22769_big.jpg

Opublikowano

Delikatna roznica:grin::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Hahaahha! Wklęsła jest? Jest! Wiec prosze sie nie śmiać :decayed: Niewykluczone, że mi sie pomyliło,sorry :facepalm:

Kiedy okaże sie Wojtek temat z Twoją e90?

Opublikowano

Nie mam czasu ogarac fotek. Zaraz dni będą dluzsze to dam rade:wink: Nowek widziales navi CIC w e90 ?

Opublikowano
  • Autor

:slina: w sumie to nie widziałem, w x5 jedynie sie troche bawiłem ale o istnieniu rzeczy typu internet itp to nawet nie wiedziałem! :shock3: Fajna sprawa! Masz takie u siebie?:>

Pochwal sie jak już będziesz miał fotki! :wink:

Opublikowano

Nie ja ma Profesional. Ale zgłębiam temat i jak już będę pewien, ze sam podołam tematowi kupuje zabawki:wink: Firma w poznaniu robi to za 3400 z montażem i masz na sprzedaż swoja stara navi. Wiec nei najgorzej. Pytanie tylko na ile profesjonalnie jest to wykonane.

Opublikowano
  • Autor

No fajna sprawa, aczkolwiek osobiście raczej nie będę się w to zagłębiał. A professional ma też joistic z przyciskami, chodzi mi o radio,cd,navi itp?

Opublikowano

Tak, ma Idriva...

Opublikowano

Jak z ilością miejsca w Beemie w środku w porównaniu do audi?

Opublikowano

Jest wieksza ale pamiętajmy, ze to nie A6:wink:

Opublikowano
  • Autor

Podpisuje sie pod tym ;) Aczkolwiek zdziwiony byłem jak wsiadłem do tyłu i odrazu zauważyłem że jest więcej miejsca niż w s4. Duży plus!

Opublikowano

Nowek

Wojtek chyba cie nie zrozumial

profesional rozni sie glownie tym ze masz wiekszy ekran a to czy masz przyciski wokół idrive`a to zalezy czy masz CCC czy CIC ;) czyli ktora generacje idrive`a i calego tego systemu masz ;)

Opublikowano

Fakt nie zrozumialem:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Aaaaa :D Jak to dobrze Nowak, że Ty zawsze taki czujny i czytasz w moich myślach! :naughty:

---------- Post dopisany 22-03-2014 at 19:02 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2014 at 20:51 ----------

IMG_1383.jpg

IMG_1381.jpg

IMG_1376.jpg

Nie ma to jak własnoręczne woskowanie auta w wolnej chwili :wink: Szkoda, że na zdjęciach nie widać tak tego efektu.

Opublikowano

Dobrze wyglada ale m pasztet by sie przydal:wink:

Pakuj sloneczka:

6DCLq1R.jpg:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.