Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak dźwięku w Bang&Olufsen w Audi A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem z nagłośnieniem w swojej A4 (model B8). Mam fabrycznie montowany zestaw Bang&Olufsen ze wzmacniaczem i zmieniarką pod MMI 2G. Od jakiegoś czasu brak jest całkowicie dźwięku w aucie. Radio, płyty CD a nawet nawigacja...wszystko zamilkło. Nagłośnienie nie wydaje żadnych odgłosów - nawet gdy podkręcam vol. na maksa (nie ma nawet szumów ani trzasków). Sprawdziłem bezpieczniki w bagażniku - niby wszystkie OK, resetowałem MMI kombinacją klawiszy. Ostatnio nawet odpiąłem akumulator i zostawiłem tak na kilka minut. Żadna z tych czynności nie pomogła. Bardzo proszę o pomoc, co mogło nawalić i jak ewentualnie to naprawić.

Opublikowano
  • Autor

czy ktoś we Wrocławiu lub niedalekich okolicach miałby czas i ochotę pomóc? Osobiście nie mam VAGa. Będę wdzięczny za pomoc.

Opublikowano

Ja zawsze na spocie mam vasa w aucie :wink:

Opublikowano

Wyskoczyła Ci wtyczka od tyłu.

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
  • Autor

ciężkie dojście jest do wzmacniacza z tyłu i tych wtyczek. Tyle na ile mogłem docisnąłem je. Dziś wieczorem może spróbuję jeszcze dobrać się do tego. Ewentualnie możliwe, że wzmacniacz się zjarał? Mógłby tak sam z siebie? Nie był męczony jakiś wielkim obciążeniem...normalne słuchanie muzy w czasie jazdy :-/

P.S. Mówisz o wtyczkach od wzmacniacza czy o jakiś innych?

Opublikowano

Nie ma co gdybac tylko komp i bedzie wiadomo :wink:

Nie jednemu juz sie zjarał B&O ze wzgledu na zle ułozona uszczelke klapy bagaznika .

Koszt naprawy siega 1000 PLN jak cos da sie uraować a jak nie to wymiana i jeszcze wieksze koszta .

Opublikowano

Sprawdź miernikiem czy ze wzmacniacza wychodzi napięcie:wink:

Opublikowano

W a4 b8 też zalewają się wzmacniacze tak jak w a6 ?

Czy jest to kwestia uszczelki czy pękającego wężyka od spryskiwacza ?

Opublikowano
  • Autor

Jeśli to wina uszczelek to serwis nie powinien tego załatwić w ramach jakiejś akcji? Było coś takiego?

Opublikowano

Jesli przez przypadek przesuniesz uszczelke to sa takie efekty .ASO nie ma tu nic do rzeczy .

Opublikowano
  • Autor

Wyjąłem, poczyściłem, popodpinałem na nowo i dalej lipa. W okolicach wzmacniacza sucho. Nic...pozostaje wymienić wzmacniacz... :-/

Opublikowano

Ej nie tak szybko daj popatrzeć do środka.

Wymienić to nie taka prosta sprawa tam jest chyba ochrona komponentu.

Opublikowano
Co to znaczy ochrona komponentu?

Trzeba przypisac nr VIN auta w ASO :wink: jak tego nie zrobisz to wzmak nie bedzie działal w 100 %

Opublikowano

Kolega miał podobną akcję w A6. Winowajcą był przecięty światłowód.

Opublikowano
  • Autor

Jak dziś odpinałem światłowód ze wzm to 1 z 2 przewodów się świecił więc chyba jest ok.

Opublikowano
Kolega miał podobną akcję w A6. Winowajcą był przecięty światłowód.

U kolegi MMI działa wiec swiatłowody sa OK :wink: inaczej nic by nie funkcjonowało

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.