Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Do kolegów z wideorejestratorami z Łodzi.


mily

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Potrzebuję nagrania z dnia 14.02.2014 z drogi Rzgowskiej odcinek od Padarewskiego (Broniewskiego) do Dachowej. Chodzi o to że fotoradar mi zrobił zdjęcie i jestem święcie przekonany że nie było ograniczenia do 30 km/h. Dzisiaj przejechałem i nie ma tam takiego znaku, więc jak by ktoś miał udokumentowane na filmie że tam znaku nie było w dniu 14 lutego byłbym bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde miałem nagarania bo smigam tam na piotrków i jak było ograniczenie do 30 to cyklo fotke autu ktore mnie wyprzedziło z praewej strony ja jechalem przepisowo... i też czekam na rozwój sytuacji czy mi też nie przyślą że jechałem szybciej.... ale zapomnialem zarchiwizować z karty i się nagrała nowa trasa....

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ----------

ale znak sciągnelli ale którego dnia dokładnie może zadzwoń do ZDIT coś ci powiedzą przecież nie można sciagac i montować znaków bez zadnych notatek....wew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do niedawna było tam ograniczenie 30km/h. Zostało zdjęte jak uruchomili przejście dla pieszych ze światłami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była tam 30 dopóki nie było świateł. Przez krótki czas. Sam dostałem tam mandat, w zasadzie żona, pędziła 52 km/h i dostała 200 zł, ale jak pojechaliśmy wyjaśniać to pani ze Straży Miejskiej powiedziała, że skoro już ponownie jest tam 50 to proponuje 100 zł. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...