Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pomoc z przekaznikiem 389/603 spryskiwacze reflektorow


Klejk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tak jak w temacie posiadam takowy przekaznik i chcem go uruchpomic.. mam go z podstawka i kawalkami kabli ale nie mam pojecia zielonego co do czego..

Prosze o pomocy.. zalezy mi na czasie bo akurat siedze w garazu i chcialbym to dzisiaj odpalic :):slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekop dokładnie forum, jest tu opis twojego przekaźnika na 100%. Jakiś miesiąc temu montowałem u siebie tylko na przekaźniku 328 i szukając informacji znalazłem schemat który ciebie interesuje.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

a tak swoją drogą to czemu akurat zawziąłeś sie na ten przekaźnik skoro 328 wchodzi do twojego rocznika bez żadnych przeróbek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekop dokładnie forum, jest tu opis twojego przekaźnika na 100%. Jakiś miesiąc temu montowałem u siebie tylko na przekaźniku 328 i szukając informacji znalazłem schemat który ciebie interesuje.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

a tak swoją drogą to czemu akurat zawziąłeś sie na ten przekaźnik skoro 328 wchodzi do twojego rocznika bez żadnych przeróbek?

hmmm bo taki dostalem razem ze zbiorniczkiem :) i nie wiedzialem ze 328 pasuje.. :facepalm:

kurde ale jade po tym forum i nie moge nic znalesc ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nic nie znajdziesz i zdecydujesz się na 328 to służę pomocą. W razie czego pisz na priv. Jak znajde chwile to tez poszukam tego schematu do 389

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

Spryskiwacze reflektorów - jak podłączyć elektrykę? : Techniczne (archiwum) - Najwieksze forum uzytkownikow aut Volkswagen Golf -

może coś ci to pomorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w jego roczniku nie ma przekaźnika 377 ani nawet miejsca na niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazlem taki opis... jezeli zadziala to dam znac :)

31-masa

15-plus po zapłonie

30a-wyjscie ze skrzynki bezpiecznikow

53c-sygnal z wycieraczek

56-sygnał swiatel

SRA-wyjscie na pompke reflektorow

---------- Post dopisany 20-03-2014 at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany 16-03-2014 at 19:47 ----------

wszystko gra i buczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...