Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Fake mk1 GTD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przez jednego jegomościa z mojego forum vag-czewa mega zachorowałem i ubzdurałem Sobie że chcę klasyka. Doszedłem do wniosku że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego i potrzebuję dupowozu na codzień i auta na weekend. Więc wymarzony i jedyny w swoim rodzaju rarytas Jeden Osiem Turbo quattro manual usa (Qiucksilver) http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/b5-awm-1-8t-quattro-usa-252350/ musiał iść pod młotek. Pocieszające jest to że jest w dobrych rękach bo w tych samych co do tej pory mój obecny dupovwóz czyli Passat B5 1.8T

MODEL: Golf mk1 3d 1983r
SILNIK: 1.6Diesel
UKLAD DOLOTOWY: seria
UKLAD WYDECHOWY: seria
ELEKTRONIKA: seria
UKLAD NAPĘDOWY: skrzynia 5
ZAWIESZENIE: gwint TA, rozpórki HM przód,tył
UKLAD HAMULCOWY: seria
BODY-KIT: słupki Pirelli,pasy GTI,nakładki GTI,lotka Kamei
ŚRODEK: Tapicerka GTI
KOŁO: BBS RM 7" 165/40

Tak wyglądał kiedyś
8c1060e549eaf3b4.jpg
00e6523a775e9076.jpg
2576852e2d1d0be3.jpg
10d27a7b39b8a5df.jpg
975d665fccc46b38.jpg
lg5g.jpg
736961c0e1e4cb3d.jpg
69f3211958322494.jpg
82af92668831ab34.jpg
38hg.jpg
1x5u.jpg


100589459_1_1000x700_vw-golf-mk1-16-dies
100589459_2_1000x700_vw-golf-mk1-16-dies
100589459_5_1000x700_vw-golf-mk1-16-dies
100589459_4_1000x700_vw-golf-mk1-16-dies
100589459_8_1000x700_vw-golf-mk1-16-dies
100589459_6_1000x700_vw-golf-mk1-16-dies
100589459_3_1000x700_vw-golf-mk1-16-dies
100589459_7_1000x700_vw-golf-mk1-16-dies
bgo3.jpg
5tx1.jpg
jo8p.jpg
ca5e257ff8612e87.jpg

Przemiana
2137e6834c0e6ada.jpg

---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:38 ----------

VAG Familia w komplecie
cdfb1d9ee40a576f.jpg

Edytowane przez Tomiii

Opublikowano

Pięknie :thumbup1:

Opublikowano

malina :kox: mk1 najpiękniejsze auto jakie jest:giveheart:

Opublikowano
malina :kox:mk1 najpiękniejsze auto jakie jest:giveheart:

jest ładne ale nie przesadzajmy Truskawa :wink:

Opublikowano
malina :kox:mk1 najpiękniejsze auto jakie jest:giveheart:

jest ładne ale nie przesadzajmy Truskawa :wink:

ja mówię o sobie od małego mam fisia na punkcie mk1:decayed::kox::naughty:

Opublikowano

mk1 jest piękne nie da się ukryć, w ogóle po "odnowieniu" i na glebie :wink:

Opublikowano

MK1 jest mega:) ale ładne koło plus gleba musi być:) szkoda że tylko 1.6D ale chyba w tym projekcie nie miało to dla Ciebie znaczenia...

ja wystartowałem z projektem z rodziny VW a mianowicie... POLO 86c2f 1.3 PY z kompresorem typu G, czyli wersja G40...nie mam jeszcze wątku na forum ale powoli do przodu.

gratki roboty i spokojnej jazdy...szkoda ze cześci do g40 nie są tak tanie jak do mk1...:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

148285cf919fc223.jpg

4ef2e3b0145d2fcf.jpg

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

0b887835e57a4441gen.jpg

1677fe98456e41cegen.jpg

386a095e4bda63abgen.jpg

86c7be27a6c3a94egen.jpg

e7e3af97cfc4e293gen.jpg

Opublikowano

Pamietam nauczycielka w technikum przyjeżdżała takim w cabrio ciemna zielona butelka w metaliku, wnętrze całe w skórach, zagłówki z DVD itp- reklama firmy audio, bo jej maz miał ta firmę, piękne

Twoje tez, super projekt, gratuluje i powodzenia.

Takie wątki sa naprawdę świetne jak ktos z takiego szaraka robi porządne autko

Opublikowano

Mialem kiedys takiego golfika, piekne kultowe auto, bardzo rzadko juz spotykane na ulicach.

Opublikowano

miód malyyyna :)

Opublikowano

sprzedajesz?:whistling:

Opublikowano
  • Autor
sprzedajesz?:whistling:

Jak znajdzie się chętny z dobrą ofertą to czemu nie, trzeba realizować kolejne marzenie ;) a że nie można mieć wszystkiego to mk1 musi zmienić właściciela ;)

Opublikowano

piękne te twoje mk1

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Auto sprzedane??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.