Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jak używać zestawu naprawczego do lakieru


rocco26l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zakupiłem zestaw naprawczy do lakieru w ASO bo mam odpryski na masce i chce je zaprawić przed woskowaniem.

Proszę o radę jak go użyć i jak przygotować "grunt" po lakier żeby nie było widać tych zaprawek i żeby to się jak najdłużej trzymało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim po prostu porządnie wyczyściłem lakier wokół rys i zamalowałem. Wygląda nieźle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy efekt daje odtluszczenie,zagruntowanie nalozenie lakieru i jak wyschnie to wodny papierek 2500 zmatowac i walnac polerke efekt ladny i tanszy od lakierowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co macie na myśli mówiąc zestaw naprawczy? Podkład i lakier dobrany po kodzie w pojemniczku jak lakier do paznokci z pędzelkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co macie na myśli mówiąc zestaw naprawczy? Podkład i lakier dobrany po kodzie w pojemniczku jak lakier do paznokci z pędzelkiem?

tak właśnie to :wink:

a już nie wiem ile dawałem ale coś ok 50 zł musisz wcześniej zamówić w najbliższym serwisie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dobry sklep z lakierami nie dorobi czegoś takiego taniej? A co z bezbarwnym na wierzchu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dobry sklep z lakierami nie dorobi czegoś takiego taniej? A co z bezbarwnym na wierzchu?

w Aso masz kolor i bezbarwny w komplecie i pewność że lakier jest odpowiedni są to buteleczki jak po lakierze do paznokci wiec jest tego trochę...

nie przesadzaj i nie kombinuj 50 zł to nie są duże pieniądze:facepalm:

Co za piątala chciałeś kupić :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mietek. Musisz dobrać po kodzie lakieru. Kod masz we wlepce pod kanapą albo w książce serwisowej.

rocco26l. Ja uważam że lakier dobrany w profi lakierni na podstawie kodu albo wlewu klapki nie będzie się różnił od tego z ASO. Natomiast na 10 letnim aucie dobrany po kodzie może się różnić od oryginału, bo po tylu latach kolor mógł się nieznacznie zmienić.

50ml baza + 50ml bezbarwny kosztuje ok 30zł, w ASO 50zł. Myślę że na zaprawki to bez różnicy gdzie kupimy.

P.S. Moja maska była malowana w ASO w Niemczech i niestety sypie się strasznie - centymetrowe odpryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mietek. Musisz dobrać po kodzie lakieru. Kod masz we wlepce pod kanapą albo w książce serwisowej.

rocco26l. Ja uważam że lakier dobrany w profi lakierni na podstawie kodu albo wlewu klapki nie będzie się różnił od tego z ASO. Natomiast na 10 letnim aucie dobrany po kodzie może się różnić od oryginału, bo po tylu latach kolor mógł się nieznacznie zmienić.

50ml baza + 50ml bezbarwny kosztuje ok 30zł, w ASO 50zł. Myślę że na zaprawki to bez różnicy gdzie kupimy.

P.S. Moja maska była malowana w ASO w Niemczech i niestety sypie się strasznie - centymetrowe odpryski.

ja też mam odpryski na przedniej klapie prawy przedni błotnik lewy tylny parę pęcherzyków i ruda się pojawiła także na tylnej klapie jak otworzysz to wokoło tych plastikowych prostokątów więc pora ją wytępić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...