Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Poszukuję sterowników pod XP dp laptopa Toshiba Satellite P305-S8832

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szwagier przywiózł sobie lapka z USA i była na nim Vista, ale jako że na stronie Toshiby była część sterów pod XP poprosił mnie o zmianę systemu. Problem polega na tym że brakuje tam 3 najważniejszych sterów :

- wi-fi , ale z nią już sobie poradziłem

- grafiki, jest to grafa na chipsecie Intela 965 Express ale ściągnąłem już kilka sterowników i żaden nie chce działać

- dźwięku - Conexant High Definition SmartAudio 221 - na stronie Compaqa znalazłem 3 sterowniki do takiego sprzętu ale 2 nie działają (sp36408 oraz sp33890) 3. (sp37858) nie ma już na FTPie Compaqa...

Przechodził już ktoś na tym modelu z Visty na XP ? pomogło by trochę gdyby chociaż ktoś powiedział jaką to ma płytę główną...

Opublikowano

Cześć Alv.

Co do konkretnej odpowiedzi na Twoje pytanie to będzie ciężko z mojej strony.

Postaraj się jednak o program EVEREST v4.00.976/pl

Zrobisz nim raport ze sprzętu i będziesz wiedział co masz w lapku

Ewentualnie tu też będziesz miał skan sprzętu i weryfikacje sterowników :

http://driveragent.com/?q=%22driver+agent%22&PHPSESSID=kc0abej0pksh3an6lghco8ebi0

Ja robiłem ostatnio taki numer na swoim HP.

Dobę sie męczyłem.

Kilka sterów było do mojego lapka na stronie HP, inne pobierałem też z HP ale od kilku !!! innych modeli, inne z googla :)

Później radzę zrobić obraz partycji systemowej i kłopot z głowy w razie konieczności formatu "C"

Opublikowano

Nic się nie martw. Drivery są na stronie Toshiby :wink4: :

http://www.csd.toshiba.com/cgi-bin/tais/su/su_sc_modItemList.jsp

Wybierz tam Windows XP SP2, odpowiednią kategorię i ściągnij potrzebne drivery (są chyba uniwersalne). Posegregowane są według daty, więc ściągnij te najnowsze.

Polecam również program Everest :)

Opublikowano

* Production Version Releases

*

*

* Microsoft Windows* 2000

* Microsoft Windows* XP

*

* Driver Revision: Production Candidate 14.29.1

* Package: 36765

*

* Graphics: 6.14.10.4833

* HDMI Audio: 5.10.0.1026

*

*

* May 31, 2007

*

* NOTE: This document refers to systems containing the

* following Intel chipsets:

*

* Intel® Q33/Q35/G33 Chipset

* Intel® 945G Express Chipset

* Intel® 945GZ Express Chipset

* Intel® 946GZ Express Chipset

* Intel® G965 Express Chipset

* Intel® Q963 Express Chipset

* Intel® Q965 Express Chipset

* Mobile Intel® 940GML Express Chipset

* Mobile Intel® 943GML Express Chipset

* Mobile Intel® 945GM Express Chipset

* Mobile Intel® 945GMS Express Chipset

* Mobile Intel® GM965 Express Chipset

to akurat wycinek z readme do grafy

mam wszystkie sterowniki do toshiby satelite pod xp, bo sciagelem kiedys klientowi do jeg modelu, w sumie paczka zipow 326 mega,

jak ci to podeslac?

Opublikowano
  • Autor

cool !! potrzebował bym już tylko sam dźwięk bo z resztą sobie poradziłem :wink4: jak możesz to wrzuć na Rapida ok ? :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

niestety to są drivery Realteka a u mnie jest Conexant :confused4:

Opublikowano
  • Autor

tak tak coś naprawili bo mi też udało się go ściągnąć ale to też nie ten sterownik... ;(

Opublikowano

Skoro te stery nie działają, to zainstaluj dwie poprawki Microsoftu dla WXP KB888111 i KB835221 lub od razu całego Service Packa'a 3. Potem spróbuj i pisz jaki efekt. Jak coś to poszukamy zmodyfikowanych sterów do tego Conexanta.

EDIT:

Znalazłem jakieś przerobione, ale instaluj dopiero po tych poprawkach, o których wspomniałem wcześniej - poprawiają obsługę UAA (Universal Audio Architecture).

http://rapidshare.com/files/126270185/ConexantHDAudio_Audio_WORK.rar

Opublikowano
  • Autor

niii hu hu też nie działa ... ściągam już Windows MX 7 Final z SP3... zainstaluję od nowa system i zobaczę wtedy co się będzie działo... :gwizdanie:

Opublikowano

Po zastosowaniu poprawki KB888111 niektórym udało się zainstalować na Conexant'a stery od Realteka. To ostatnia deska ratunku...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.