Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AKE] Mój powóz V6 TDI Avant Quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ladnie te Tomaszki wygladaja :naughty:

Tez mam niestety w 17 :wink4:

Oponki juz w drodze wiec niedlugo montne..

A zawias masz normalny ?? Bo nie tak zle to wyglada czy to juz jednak nizszy jest ?? [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 22:34_________________________________________________Moze kubelki by sie przydaly co ?? Masz duzo mocy wiec.. :gwizdanie:

Bo te sa jednak do bani tez mam takie same i nie trzymaja nic ;(

Opublikowano
  • Autor

Furka spoko :good:

No i witam w klubie Tomason'ów, u mnie też się kręcą tyle, że TN6 :>

Właśnie miałem dylemat między TN4 i TN6. Ostatecznie uznałem, że TN4 przy jasnym nadwoziu będą lepiej wyglądać.

A zawias masz normalny ?? Bo nie tak zle to wyglada czy to juz jednak nizszy jest ?? [br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 22:34_________________________________________________Moze kubelki by sie przydaly co ?? Masz duzo mocy wiec.. :gwizdanie:

Bo te sa jednak do bani tez mam takie same i nie trzymaja nic ;(

Zawias jest normalny. Sam jestem zdziwiony, że nie stoi jak allroad :)

Różne myśli chodzą mi po głowie, między innymi wymiana tapicery, jednak nie narzekam na te siedzenia. Może nie trzymają nadzwyczajnie, ale nie latam w siedzeniu zbytnio też :)

Opublikowano

Zawias jest normalny. Sam jestem zdziwiony, że nie stoi jak allroad :)

Różne myśli chodzą mi po głowie, między innymi wymiana tapicery, jednak nie narzekam na te siedzenia. Może nie trzymają nadzwyczajnie, ale nie latam w siedzeniu zbytnio też :)

No ja w planach mam jednak kubelki..

No wlasnie bardzo ladnie wyglada jesli faktycznie seria to ja osobiscie bym nie obnizal juz nic.. :good:

No ale chlopaki beda innego zdania.. Bo czasem warto pospychac troszke sniegu w zime :polew:

Opublikowano

furak zabrał wyglądu dzięki felunkowi - felunek na żywo robi wrażenie :good:

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: Furka na poziomie olimpijskim ładne zdjęcia ale na Żywo wygląda jeszcze lepiej :good: :good: :good: silniczek jest miodzio, sam mam taki i jest super polecam V6 :przebiegly::hi:
Opublikowano

Jak zwykle fajne zdjecia... :)

Opublikowano
  • Autor

Jak zwykle fajne zdjecia... :)

Hehe, nie poradzę, że jest zwykły. Ma swoje wady, ale ja go lubię :D

Opublikowano

Nie piłem tym razem, ze to zwykla seria, tylko ze naprawde bardzo fajne zdjecia z klimatem - swiatlo, jakosc, okolice... :wink4:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Inny kolor listw w wewnątrz jak popielniczki i obramówki biegów :shocked: a tak ok

Opublikowano
  • Autor

Taka fantazja poprzedniego właściciela :)

Listwy są do wymiany, szukam carbonowych lub ewentualnie fish scale, ale nie ma nigdzie takich :(

Opublikowano

Obawiam sie, ze nie znajdziesz. Chyba, ze wylozysz kupe kasy na te z RS4 B7 [1500-2000]. Najlepiej poszukaj alu listw.

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Były raz na allegro, ale gość chciał chorą kasę za nie - 3500 zł :wallbash:[br]Dopisany: 15 Maj 2009, 17:05_________________________________________________

Malutki update - autko dostało wirusika od Rogalottiego :> Wykres w pierwszym poście.

Opublikowano

Przyrost malutki,ale seria, jak na AKE, zdrowa :good:

Opublikowano

Bardzo ładny kolorek, fajne V6 szkoda że przyrost mały, ale zawsze trochę żwawiej się odpycha :wink4: no i bardzo ładne fotki :good:

Opublikowano

piekne auto :slina: nic dodac nic ujac !! :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.