Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

autko super:)...tylko ze ... czemu na skorze ...fuj:P skora jest do Bani alcanatara to jest to :).

mam zdeka odmienne zdanie :gwizdanie:

Jak mozna miec odmienne :)? nie wierze... wiem wiem kazdy chwali swoje ... skora nie jest fajna przynajmniej wg mnie tym bardizej ze ta nie jest wentylowana...d*pa sie poci klei goroco nie wygodnie... slizgasz sie na zakretach :polew: .

Prosze in plus dla skory? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latwiej wyczyscic skore :wink4:

duzo lepiej wyglada

Komu lepiej wyglada:) ??:) , mam 170tys jeszce alcantary nie czyscilem ... jak ktos w samochodzie robi buffet to tak skora latwiejsza do czyszczenia ale nie sadze zeby z alca byl problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

latwiej wyczyscic skore :wink4:

duzo lepiej wyglada

Komu lepiej wyglada:) ??:) , mam 170tys jeszce alcantary nie czyscilem ... jak ktos w samochodzie robi buffet to tak skora latwiejsza do czyszczenia ale nie sadze zeby z alca byl problem :)

a przyjmujesz do wiadomości, że ktoś może mieć odmienne zdanie od ciebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wihajster

tam nie ma gdzie podobno

jest gdzie - ale jest to droga publiczna... - zaraz po skręcie z 7. na Sobieszewo jest ładna szeroka prosta :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wihajster

tam nie ma gdzie podobno

jest gdzie - ale jest to droga publiczna... - zaraz po skręcie z 7. na Sobieszewo jest ładna szeroka prosta :kox:

ciii :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko super:)...tylko ze ... czemu na skorze ...fuj:P skora jest do Bani alcanatara to jest to :).

mam zdeka odmienne zdanie :gwizdanie:

Jak mozna miec odmienne :)? nie wierze... wiem wiem kazdy chwali swoje ... skora nie jest fajna przynajmniej wg mnie tym bardizej ze ta nie jest wentylowana...pupa sie poci klei goroco nie wygodnie... slizgasz sie na zakretach :polew: .

Prosze in plus dla skory? :)

miałem do wyboru :

-skóra

-skóra z alcantara

-skóra z metariałem speed

wybralem zdecydowanie skóre a czemu ? hmmm moze tobie sie d*pa poci bo mi nie :D

jak dla mnie bardziej efektownie wyglada skóra itd ale to nie temat do takich dyskusji było juz na forum wałkowane :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przyjmujesz do wiadomości, że ktoś może mieć odmienne zdanie od ciebie ?

Jasne ze tak :) ile ludzi tyle zdan, normalna sprawa, czy ja powiedzialem ze nie?:)

Skora owszem wyglada efektowniej ale nie cala czarna bo tu nie ma zadnego efektu :P. Czarna z czerwonym owszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przyjmujesz do wiadomości, że ktoś może mieć odmienne zdanie od ciebie ?

Jasne ze tak :) ile ludzi tyle zdan, normalna sprawa, czy ja powiedzialem ze nie?:)

Skora owszem wyglada efektowniej ale nie cala czarna bo tu nie ma zadnego efektu :P. Czarna z czerwonym owszem

nie kazdemu sie podoba czarna z czerwonym :gwizdanie: moze i ładnie wygląda ale w Golfie GTI :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber jak ty to robisz,że udało ci sie tak szybko furaka znalesc.Przeciez ludzie na forum szukaja miesiącami i nic nie znajduja :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przyjmujesz do wiadomości, że ktoś może mieć odmienne zdanie od ciebie ?

Jasne ze tak :) ile ludzi tyle zdan, normalna sprawa, czy ja powiedzialem ze nie?:)

Skora owszem wyglada efektowniej ale nie cala czarna bo tu nie ma zadnego efektu :P. Czarna z czerwonym owszem

Masz rację, mnie brakuje w tym samochodzie czerwonej podsufitki z cekinami bo dla mnie tylko taka jest de best, a w fotelach zamiast srodka ze skóry w moim odczuciu i to tylko moje zdanie powinna być skóra z koziego napletka i tylko taka mi się podoba i tylko taka będę zachwalał. Kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poź wiemy że masz słabość do kóz , ale nie mówmy już o tym :D

Ja też wole alkantare , w lecie mniej sie grzeje ,a w zimie pierwszy kontakt ze skóra nie jest przyjemny,ale jak kto lubi :)

Cuber jutro czekamy na wykresy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, mnie brakuje w tym samochodzie czerwonej podsufitki z cekinami bo dla mnie tylko taka jest de best, a w fotelach zamiast srodka ze skóry w moim odczuciu i to tylko moje zdanie powinna być skóra z koziego napletka i tylko taka mi się podoba i tylko taka będę zachwalał. Kropka.

heheh ... no i tak to jest powiedziec cos komus szczerze... i wyrazic swoje zdanie zaraz znajda sie ludzie ktorzy Cie zjedza bo obrazasz samochod kolegi ... ja nic nie mam do autka wyrazilem swoje zdanie skora jest fajna ale nie uwazam ja za fajniejsza od alcantary na bank- to raz dwa... podsufitke czarna to rozumiem :P . Nie zachwalam alcantary ale nie uwazam ze skora jset taka super chruper jak tu piszecie, ale to tylko moje zdanie niczyje inne mozesz sie pod tym nie podpisywac jak nie chcesz ale nie musisz sobie drwic ...

Co do skory z czerwonym w VW GTI to nawet nie wiem czy tam taka obijaja bo nie interesuje mnie VW zabardzo . ale w m3 jest i wyglada przekozacko(nie mowie ze w audi bedzie wygladac fajnie bo to inne autko i inny charakter ) . a czarna...no coz... pamietam byla 20lat temu :)ta teraz wyglada tak samo . czyli zwyczajnie. TO JEST MOJE ZDANIE i TYLE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czarna...no coz... pamietam byla 20lat temu :)ta teraz wyglada tak samo . czyli zwyczajnie. TO JEST MOJE ZDANIE i TYLE.

ogólnie Ci napisze tak , ze skoro to jest Twoje zdanie to niech tak zostanie tylko po co krytykujesz odrazu skóre ? Krytyką narzucasz Swoje zdanie z którym Ja sie nie zgadzam !! Dla Ciebie lepsza alcantara dla mnie skóra wiec o co chodzi ? Jesli Twoje zdanie to juz je raz wyraziłes wiec po co klepiesz wkółko to samo pisząc ze to tylko Twoje zdanie.....a i tak piszesz ze skóra jest :thumbdown::wallbash:

wiesz co bylo 20 lat temu ? np.Fiat 125 p z pięknym czarnym wnętrzem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO JEST MOJE ZDANIE i TYLE.

wyraziłeś je raz

potem drugi raz

a teraz trzeci

więc powiem ci, że wystarczy JEDEN raz to zrobić :decayed::tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...