Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] Avant 1.8T 120 kW/ 163 KM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Auto zostało sprowadzone ze Szwecji (jestem jego pierwszym właścicielem w Polsce)

Co do wyposażenia:

- 6 poduszek powietrznych

- ESP

- Klimatronik 2 strefowy

- 2x elektryczne szyby

- 2x podgrzewane fotele (przód)

- centralny zamek ze sterowaniem

- Alu felgi 16"

- Chromowany reling

- Hak

- Spryskiwacze reflektorów

- półskórzana tapicerka

- i wiele innych

Mody w planach:

- instalacja LPG (będzie się tanio jeździło) - zrobione

- program na ok 200 KM - do zrobienia

- felgi na lato 17" (może oryginalne S-line) - do zrobienia

- przyciemniane szyby - zrobione

- HID w soczewkę (tym bardziej że mam oryginalny spryskiwacz reflektorów) - zrobione (dodatkowo LED w postojówkę)

- wymiana przednich błotników (trochę zaczynają być jedzone)

- czujniki parkowania

2013_12_24_12_46_06.jpg

2013_12_24_12_46_15.jpg

2013_12_24_12_46_19.jpg

2013_12_24_12_46_24.jpg

2013_12_24_12_46_38.jpg

2013_12_24_12_46_49.jpg

Opublikowano

Kolego jaką instalacje gazową wstawiłeś?? i jaki koszt bo planuje do mojej wstawić też 1.8 T :wink:

Gratki za furkę :D

Opublikowano

fotele bym odkupił eszte mam taka sama :) poza 1 din, ładny bolid

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

schabiak jeśli chodzi o instalację to włożyłem BRC z butlą 60l w koło zapasowe z bodajże żółtymi wtryskami - korek wlewu gazu mam przy wlewie paliwa (także jest schowany) - jak na razie zrobiłem ok 4 tyś km i jak na razie spalanie na poziomie ok 10l/100 km, i brak jakichkolwiek złych oznak jeżdżenia na "podtlenku LPG" :grin: i oby tak dalej...

Jeśli chodzi o koszty - nie małe ok 3.800,00 zł brutto

Jak zrobię kilka zdjęć, jak została ona zamontowana to wrzucę na forum

elmo814 jak na razie nie będę zmieniał foteli - bo uważam takie połączenie za wystarczające... co prawda muszę pomyśleć nad zamontowaniem tylnych szyb elektrycznych bo jakoś ta korbka nie bardzo mi pasuje...

---------- Post dopisany 20-03-2014 at 12:08 ---------- Poprzedni post napisany 19-03-2014 at 16:42 ----------

I jeszcze kilka zdjęć (po doposażeniu w przyciemniane szyby)

20140308_173228.jpg

20140308_173236.jpg

20140308_173240.jpg

20140308_173247.jpg

20140308_173256.jpg

20140308_173302.jpg

Gdyby ktoś chciał dokupić do swojego samochodu jakieś akcesoria (świetlne, żarówki, xenony, LED-y i inne) zapraszam na stronkę

http://sklep.motohid.pl/

jest to mój znajomy, z którym rozmawiam, aby dla klubowiczów uzyskać jakiś dodatkowy rabat. Po klepnięciu przez niego takiej informacji zamieszczę ją w odpowiednim dziale...

No i nie obyło się bez małej inwestycji w AUTO, no ale niestety w końcu to już 11 letni samochód.

Jeśli chodzi o objawy lekkie szrpanie silnika, powyżej 3 tyś obrotów przestawało, ale auto dalej nie miało mocy - tak jak przypuszczałem - cewka zapłonowa.

Od razu z cewką wymiana świec i dalej śmiga jak ta lala :)

Opublikowano

Prawie identyczna jak moja, jedyny słuszny kolorek ;) Widzę, że ruda ostro wcina nadkola, Kolego radzę to ogarnąc przed zimą.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.