Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o ocenę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ostatnio zauważyłem że jak ostro przyspieszam i zmieniam biegi na wyższe to po zmiane na wyższy czuć przez kilka sekund zamułe .

Wyskoczył błąd 519- czujnik ciśnienia G71 w przewodzie dolotowym zwarcie do plusa. to sporadycznie sie pojawia . Bede wdzięczny za pomoc . Oto logi.

Statyczne.jpg

Statyczne_003.jpg

Statyczne_004.jpg

statyczne_011.jpg

---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:11 ----------

Dynamiczne_011.jpg

Opublikowano

Doładowanie turbo pozostawia wiele do życzenia. Czemu nie wrzuciłeś logów statycznych i bs ??

Dynamiczny 011 był z gazem w podłodze ??

Opublikowano
  • Autor

Grupy: 001,003,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Tak było z gazem w podłodze :( . Dodam że egr mam zaślepiony. Turbinie czyściłem w tamtym roku .

Opublikowano

wytnij katalizator i pojeździj dynamicznie, a potem zrób 003d i 011d osobno

Opublikowano
  • Autor

Logi statyczne i Bs zrobiłem jeszcze raz z tym ze bs nie mogłem zrobić bloku 011.

Grupy: 000,001,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 004,007,013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

---------- Post dopisany 23-03-2014 at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2014 at 12:58 ----------

Panowie zmieniłem zaworek n75 na taki który zmieniałem kiedyś jak miałem problem z zacinającą sie geometrią turbinki i przepłukałem przepływkę i jak ręką odją nie ma tego zawahania w przyspieszaniu przy zmianie biegów .

Turbinka może słabiej ładuje na logach bo już ją troszkę słychać w niskim zakresie obrotów .

Powiedzcie mi może przy okazji kiedy na nią będzie czas bo nie chce żeby sie wysypała w silnik, luz poprzeczny jest powyżej ok 1.5mm .

Dziekuję za pomoc ;) pozdrawiam

Opublikowano

czy ktoś ci kazał zrobić te logi? powiedz jaki to miało mieć sens?

pokaż 011d bo jestem ciekawe twojego jak ręką opiął

1,5mm to dużo, niech to oceni ktoś kto się zna bo jeżeli jest tam naprawdę 1,5mm to tylko czekać jak padnie, a luz wzdłużny jest?

Opublikowano
  • Autor

Chyba oczywiste jest że trzeba zrobić logi zamiast wymieniać na próbe sto rzeczy . Logi zrobie w sobote bo nie mam teraz z kim . A jeżeli chodzi o turbinke to luzu wzdłużnego ma duzo mniej niż poprzecznego .

Ale powiem ci ze może tego nie było tak widać na logach bo ten objaw zamulania zauważałem tylko przy zmianie biegów zrobię w sobotę te logi . Pozdrawiam

Opublikowano

lepiej najpierw wytnij katalizator jak jeszcze jest i zrób to co już pisze i dopiero zrób logi, poco robić logi jak już jest co robić…

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.