Treść opublikowana przez ?ukasz1988
-
Zmiana dwumasu z Awx na sztywne koło
Wiatm . Kilka miesięcy temu zmieniłem oryginalne sprzegło w moim AFN na komplet sprzęgła z silnika AWX wszystko zamontowałem nowe orócz koła dwumasowego i niestety juz je słychac przy gaszeniu i zmianie biegów . Co radzicie? zamontować sztywne koło z 1z ,czy docisk i tarcza beda pasowac z awx do koła zamachowego 1z ? Sprzedac urzywany docisk i tarcze i kupic cały zestaw z 1z na urzywanym kole zamachowym ? Pozdrawiam
-
telepie autem
Do sprawdzenia poduszki silnika czy nie puściły oleju , ewentualnie dwumasa ma już luz i telepnie przy gaszeniu .
-
Wymiana uszcelek drzwi na inne
Nestety znowu jest lipa uszczelki sie strasznie wygniotły i zaczeły się troche odklejac pozostala jeszcze jedna opcja z wymiana na te uniwersalne tylko trzeba by cos wymyslec jak przekleic tą wykładzine koło podsufitki
-
Wymiana uszcelek drzwi na inne
dokładnie u mnie w okolicy w żadnym budowlanym nie mieli nigdzie czarnych ale teraz tak się zastanawiam ze tam śmiało by weszła trochę wyższa i szersza uszczelka . Jutro zrobię fotkę Oto fotki mogłem dać grubsza 12x10 uszczelkę. http://allegro.pl/uszczelka-guma-samoprzylepna-d-okna-drzwi-12x10mm-i5067122093.html
-
Wymiana uszcelek drzwi na inne
No i ja mam po problemie po wielu próbach regulacji drzwi, ramek , oddawaniu auta do blacharza , wymianach na uszczelki z po lifta mam temat szumu i dzwięków z zewnątrz za sobą Przeczytałem tydzień temu ten temat te uszczelki które autor podał w pierwszym poście nie bedą pasowały bo u góry uszczelka w naszych Audi jest z wykładziną pod kolor podsufitki i nie wyobrażam sobie jak można zamontować uszczelki uniwersalne na miejsce starych . Albo nakleić uszczelkę okienna na uszczelki oryginalne to na krótko wytrzyma, zaraz bedą wisiały jak firanki w drzwiach . Ja zamontowałem u siebie uszczelkę okienną wzór D przykleiłem ją wkoło drzwi odtłuściłem wkoło całe drzwi w miejscu przylegania ori uszczelki przykleiłem zaczynając od miejsca gdzie łączy się ramka szyby z boczekiem żeby przy późniejszym demontażu nie ciąć 5 razy tej uszczelki w różnych miejscach Wygląda jak fabryczna hehe nic nie szumi no może ociupinke ale to przez uszczelkę w ramce gdze wchodzi szyba ale i tak jest mega cisza dopiero testowałem na mega wietrze i jest super . A kupiłem te uszczelki czarne wziełem 10m na przednie drzwi starczyło, troszkę zostało, chciałem ja dać podwójnie ale na zakrętach się marszczyły strasznie Nowy link http://allegro.pl/show_item.php?item=5245261504
-
Słaby nie ma przyspieszenia logi do oceny
Ok dzieki za pomoc , w nastepnym miesiacu postaram sie zrobic program wiec zobaczymy jak bedzie sie zbierac . Dzieki pozdrawiam
-
Słaby nie ma przyspieszenia logi do oceny
Nie zaznaczyłem poprostu które wtyczki odłączałem nic nie było miedzy nie wpięte. Postaram sie dzis poprawic oddzielnie dynamiczne. To są logi połączyło mi z tymi nie udanymi grupy11 ale pod spodem są poprawne . Dzięki za pomoc i cierpliwóść DYNAMICZNE: Grupa 003: http://vaglog.pl/log_201557.html Grupa 008: http://vaglog.pl/log_201558.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_201560.html Grupa 000: http://vaglog.pl/log_201555.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_201556.html
-
Słaby nie ma przyspieszenia logi do oceny
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dffc0f348b1b7f68.html. Dzis zrobie porzadnie te logi. Zrobione STATYCZNE: Grupa 003: http://vaglog.pl/log_201314.html Grupa 004, 007, 013: http://vaglog.pl/log_201315.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_201316.html Grupa 000: http://vaglog.pl/log_201313.html Grupa 000: http://vaglog.pl/log_201311.html DYNAMICZNE: Grupa 004, 008, 011: http://vaglog.pl/log_201312.html - te są połączone ze statycznymi nie wiem czemu Grupa 000, 001, 003: http://vaglog.pl/log_201310.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/30120c7d20fb882f.html Jeszcze luknołem sobie na turbine i n75 i moim oczom ukazał sie widok oleju w turbinie to normalne ? . Oleju jakoś specjalnie nie ubywa tylko lekko dymi przez pierwsze kilometry na zimnym i nie ma jakoś specjalnie luzu na wirniku .
-
Słaby nie ma przyspieszenia logi do oceny
Audi od jakiegoś czasu straciło werwę na wyższych biegach może coś wyczytacie z logów sory że nie wszystkie bo niektóre zapisały sie w jakimś dziwnym formacie ze nie można odczytać i że nie do 4000obr ale robiłem sam Auto zaczeło być mniej zwinne po odłączaniu kostek od pompy przy głowicy ,podobno nie ma to związku ale mówie jak było http://vaglog.pl/log_201172.html http://vaglog.pl/log_201171.html http://vaglog.pl/log_201170.html
-
Słabo przyspiesza na 4-tym i 5-biegu
Witam parę dni temu zabrałem sie za regenerację fajek od świec żarowych , żeby mieć lepszy dostęp odłączyłem dwie wtyczki zaznaczone na zdjęciu czy mogło się coś zrestartować?? bo słabo przyspiesza na 4 i 5 biegu i powyżej 100km/h też już nie ma takiego przyspieszenia jak przed operacją. Vag nie pokazuje żadnych błędów. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dffc0f348b1b7f68.html
-
Zgrzyt przy uruchamianiu
Wyjmij rozrusznik obejrzyj zębatkę i wieniec na kole zamachowym u mnie tak hałasowała przekładnia w rozruszniku było w niej pełno zmielonego i twardego smaru przy okazji sprawdz szczotki
-
Trzęsie budą
Jeżeli zmieniłeś na firmy innej niż szły na pierwszy montaż to tak bedzie trzeba zmienić na orginał albo dobre używki
-
Proszę o analizę logów
powiem ci że kolektora nie ruszałem ale jeszcze wczesniej jak czyściłem egr a potem zaślepiałem to było widac tam sporo syfu ale nie zagłębiałem sie specialnie to napewno mam do czyszczenia ale zastanawia mnie jak ten disel mógł tak pięknie zapierda...ać z każdego biegu nawet z piątki znakomicie a potem znowu to samo i ani śladu tego wspanialego stanu jak będe miał chwile przeczyszcze ten kolektor , a jak nie pomoże to znowu tą geometrie Dzięki Baca za sugestie
-
Proszę o analizę logów
Oczywiście że w przewodach od IC jest olej jak je odkręce to potrafi trochę pokapać olejem ale jak wspominałem nie specjalnie ubywa oleju na bagnecie . Wczoraj zrobiłem trase 140 km i butowałem wielokrotnie lecz nic sie nie zmienia, dalej jest jak było czyli lekki przymuł powyżej 120 km/h na niskich biegach nawet fajnie sie zbiera . Nie wiem do czego sie przyczepic , a wy pewnie po logach tez nie widzicie żeby coś odbiegało od normy . Może niech jeszcze ktoś sie wypowie i bedzie jakaś konkretna odpowiedz:) dziekuje za pomoc kolego wyżej :-)
-
Proszę o analizę logów
Powiem ci e że od roku juz nie stosuje PSJ czt. piz*o...ty Styl Jazdy ;-) i regularnie kręce wyżej a dodam jezcze ze od strony filtra powietrza w rurze jest olej i turbnika ma troszke poprzecznego luzu i słychać ją od niskich obrotów do jakiś 2200rpm. Lecz mimo to oleju nie ubywa .
-
Proszę o analizę logów
Witam prosze o analizę logów dynamicznych ponieważ ostatnio coś mi sie ''naprawiło '' w aucie i przez dwa dni czułem ze ono naprawde ma przyspieszenie i zbiera sie jak należy zwłaszcza powyzej 100 km/h i powyżej 2100rpm dostawało buta po załączeniu turbiny a teraz jest jak przedtem logi statyczne wrzuce wieczorkiem bo zapisało mi je w jakmiś dziwnym formacie i nie moge konwertowac. Dodam że turbina czyszczona w zeszłym roku z powodu not laufa, egr zaślepiony, katalizator wydłubany. n75 zaciaga powietrze z gruszki na 0,7 bara a gruszka jest szczelna, zmienna geometria chodzi płynnie. DYNAMICZNE: http://vaglog.rtnet.pl/log_185115.html http://vaglog.rtnet.pl/log_185114.html STATYCZNE: Grupa 007, 013: http://vaglog.rtnet.pl/log_185193.html Grupa 000, 001, 004: http://vaglog.rtnet.pl/log_185194.html BASIC SETTINGS: Grupa 004, 011, 010: http://vaglog.rtnet.pl/log_185195.html Grupa 000, 001, 003: http://vaglog.rtnet.pl/log_185196.html
-
Co myślicie o tych lampach ?
Kupuj Orginał soczewke po lifcie ja mam sonara engel ajsy świecą bardzo dobrze ale wolał bym orginał bo wygląda lepiej teraz już to wiem
-
Bra czy warto?
Ja miałem taką Bre niestety powyżej stówki furkotała bo maska w audi nie jest płaska i zdjełem żeby nie uszkodzić lakieru. Ale ja dla mnie wyglądała całkiem fajnie
-
[Avant] Spalanie na autostradzie - do 130km/h
Ja zrobiłem na zbiorniku trase 1350km spalanie 4,59l / 100km trasa z przewagą autostrad i bez wleczenia się z morza w góry . Tyle co ci pali to za dużo zdecydowanie
-
Po zmianie biegu chwilowy brak mocy
Ja też miałem coś takiego zmieniłem N75 i było ok do wczoraj kiedy pękł wężyk przy zaworku co steruje gruszką i był taki sam objaw jak opisujesz .
-
[ONLY B5] 1.8T+ quattro, H&R, skaya, Lorinser 18x8,5J i inne duperele
Mażę o takim kolorku auta , moje następne będzie B6 w takim kolorku. Super OOOO oby służyło długo i bez awaryjnie .
-
Utrata Mocy 1.9 TDI
Wyjmuj turbo kolego i rozbieraj , przy okazji wybij katalizator a wkład zbierz i sprzedaj dostaniesz za niego jakieś 70 dyszek sam to przerabiałem to mój temat http://a4-klub.pl/1-9-191/brak-mocy-to-egr-256777/ ja katalizator wywaliłem dopiero teraz przy okazji wymiany plecionki .
-
Woda pod wycieraczką kierowcy
JA nie dawno to przerabiałem winowajca uszczelka pod ecu ale najpierw można udrożnić odpływy pod aku i sprawdzić czy przy lince od maski czy nie podcieka . Jak nie te rzeczy to na 90% uszczelka pod ecu nie baw się w klejenie ja kupiłem nową w ASO 14zł .
-
Problem...listwa szyny dachu - da się zdemontować? naprawić?
Zgadza się delikatnie podnosić i podważać w dołku, żeby krawędzi nie podrapać
-
Problem...listwa szyny dachu - da się zdemontować? naprawić?
Normalnie trzeba ją podważyć od tylniej szyby śrubokrętem bo z przodu ma taki dzióbek i nie wyjmiesz . Jest wciśnięta w taką gumową uszczelke na całej długości jak już zaczniesz to trzeba ja wyjąć całą i mając zdjęta złożyć z tą gumową uszczelka bo tak jej nie wciśniesz .