Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co myślicie o tych lampach ?


kamilpsk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie znalazłem na allegro takie o to cuda LAMPY REFLEKTORY AUDI A4 B5 94-98 CHROM RINGI DEPO (4311371536) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. sprzedajacy powiedział ze sa to lapmy nie zespolone czyli powinny pasowac bez przerobek blacharskich a wlasnie chodzi mi o takie swiatła czyli soczewkowe zeby nieco odmlodzic moja b5. I teraz pytanie do Was czy to bedzie dobrze świeciło ? i czy bedzie dobrze spasowane moze ktos zakładal do siebie takie lampy. Pozdrawiam

---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ----------

Dodam ze nie chodzi mi o zadne światła engel eyes to calkowicie odpada. Che zeby byly jak najbardziej podobne to oryginału w poliftach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba lepiej było by wyrezać ori valeo poliftowe - taniej by Cię to wyszło, takie jest moje zdanie :hi: a Ty zrobisz jak uważasz :wink:

jak dobrze trafisz i poszukasz to za ok 300zł lub taniej powinieneś wyrwać 2 poliftowe reflektory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez te lampy to ringi :facepalm: pewnie to nie swieci

najlepszym wyborem jest ori valeo, jesli nie to z dzielonych tylko cos takiego LAMPY PRZEDNIE AUDI A4 / S4 B5 95-99 Black IN PRO (4323798850) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie soczewki z przedliftowej S4, z tego co mi się kojaży to nic nie trzeba przerabiać - tylko pewnie z dostępnością będzie problem

987z430wb672.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego za 280pln mam komplet lamp poliftowych gotwe do założenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze powinienes wybrac poliftowe ;) fafnasty poszcza w dobrej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego za 280pln mam komplet lamp poliftowych gotwe do założenia

Ale to sa te wyciagniete z polifta ?? czyli musiał bym ciac blotniki a nieche tego robic. Wiadomo ze zespolone to kosmos no ale roboty z tym troche. Pewnie jak wroce do polski to zamowie te ktore podal Trzesio mysle ze beda pasowaly takie dymione do grafitowego lakieru trzeba bedzie tylko jakies kierunki dopasowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam blotniki, chwila strachu i nie ma :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie soczewki z przedliftowej S4, z tego co mi się kojaży to nic nie trzeba przerabiać - tylko pewnie z dostępnością będzie problem

http://files.tinypic.pl/i/00549/987z430wb672.jpg

ja mam takie ori hella tylko silniczki musze kupic a to ciezki temat ,chyba że stare przerobic bo sa za długie te bolce. i już poł roku je zakładam i nie mam weny twórczej :wink: , cieżko było je dorwać ale sa ori wiec napewno długo jeszcze pożyją i do tego mam 2 opcje : albo xenony ds2 albo przez adaptery na żar h7 i gitara :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klosze zmatowieją już po roku...

Bzdura

---------- Post dopisany at 21:41 ---------- Poprzedni post napisany at 21:36 ----------

Jakosc ok. Homologacja dc plus miejsca na przetwornice w obudowie.

mialem takie 5 lat. Auto pod chmurka do dzis wygladaja jak nowe.

foto ?nie ma sprawy autko sprzedane ale zostalo w rodzinie.

ogolnie ringi sa kontrowersyjne i mnie przestaly sie podobac. I nadal nie wycianlbym blotnikow w przedlifcie ale dzis kupilbym te a'la s4 przedlift.

co do jakosci zero uwag! Moje byly Depo i naprawde sa ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ringi kojarzą się z bmw bo przecież tylko ta marka ma takie postojowe lub dzienne światła. Ale to tylko moje zdanie. Ja miałem wcześniej takie lampki (fotka jakieś 6 lat temu)

29_11_08_0816.jpg

A teraz od 2 lat mam takie (fotka z ubiegłego weekendu)

20140720_200359.jpg

Jest zdecydowanie lepiej niż było. Z tyłu też mam lampki po drugim liście. W przednich lampach musiałem kostki poprzerabiać no i błonnika trochę wychlastać i zakonserwować. Do tego czasu wszystko nadal działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez rezalem te błotniki i wrzucałem polifty. Nie ma się czego bać, dzień roboty i można smigać. Na prawdę warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj Orginał soczewke po lifcie :D ja mam sonara engel ajsy świecą bardzo dobrze ale wolał bym orginał bo wygląda lepiej teraz już to wiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę nad bixami na ori lampach valeo z czarnym środkiem. Ale póki co moje mody przewyższają budżet ale powoli do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciał bixy w ori lampach valeo ale bez czarnego srodka :), mod na pozniej poki co :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam po poprzednim właścicielu Sonary, badziewie niesamowite, w ogóle nie świecą, jeszcze ja głupi założyłem na mijania Cool Blue Hyper :facepalm:

Gdybym miał teraz coś zakładać to na pewno nie chiński szajs za te pieniądze. Jedynie polifty za ok. 300 albo dołożyć i kupić od razu xenon na oryginalnych poliftach. Zrobić raz a porządnie a nie wydać 5 stów i potem żałować że nie kupiło się oryginału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie lampy jak w tytule już rok i jestem zadowolony. Bzdurą jest pisanie że to nie świeci.
A wygląda to tak.
http://postimg.org/image/8e36tvq8v/

Edytowane przez Jaco90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jedyna opcja to ori polift. Roboty nie ma dużo a widoczność i wygląd :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...