Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Światła drogowe-przełącznik świateł drogowych?


lukas551

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z manetka włączania świateł drogowych.Jezeli włączam światła drogowe na stałe (manetke odpycham do przodu) to światła załaczają sie a jeżeli chcę mignąć do kogos drogowymi

to musze z dużą siłą ciągnąc manetke do siebie wtedy zaświecą:/ Musze kupić pająk czy da sie jakoś to naprawic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbierz i zobacz co jest przyczyną najpierw, ja w swoim zaraz po kupnie miałem problem z załączaniem świateł drogowych rozebrałem i dało radę naprawić:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak spawacz1 pisze spróbuj rozebrać i przeczyścić. Jak to nie pomoże, choć powinno to zostaje tylko wymiana ale pamiętaj, że 15-letnia używka będzie w niewiele lepszym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki mam nadzieje ze pomoże :) 15 letnia używka wiem ze nie bedzie lepsza ale mede in china też długo nie posłuzy:kwasny:

Zakupie kontakt i bedziemy dzialac:wink:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:21 ----------

W tym miejscu gdzie bede wpuszcze kontakt jest sporo kurzu w gnieździe manetki:kwasny: Dobrym pomyslem bedzie przedmuchanie sprężarką pod ciśnieniem?

---------- Post dopisany 01-04-2014 at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany 29-03-2014 at 22:14 ----------

WItam:hi:

Jestem po zabiegu naprawy w/w usterki.

Praparatu typu kontakt użyłem środka marki WURTH i wszystko śmiga jak nowe bez żadnego rozbierania ! :wink:

Mam nadzieje ze bedzie funkcjonowało przez jakiś czas OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby nabić posty wystarczy wpisać ,rozbierz i zobacz co jest przyczyną,ciekawa usterka że rozebrałem i dało sie naprawić,tylko brak opisu co i jak,albo spróbuj i pamiętaj że 15-letnia używka będzie w niewiele lepszym stanie-a może i będzie..Nic nie wnoszące do sprawy wiadomości.Wystarczy na początek trochę WD 40 lub innego środka np. kontakt do styków.Potem zastanawiamy sie nad wymianą i zakupem .Pozdrawiam i życzę bezawaryjności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby nabić posty wystarczy wpisać ,rozbierz i zobacz co jest przyczyną,ciekawa usterka że rozebrałem i dało sie naprawić,tylko brak opisu co i jak,albo spróbuj i pamiętaj że 15-letnia używka będzie w niewiele lepszym stanie-a może i będzie..Nic nie wnoszące do sprawy wiadomości.Wystarczy na początek trochę WD 40 lub innego środka np. kontakt do styków.Potem zastanawiamy sie nad wymianą i zakupem .Pozdrawiam i życzę bezawaryjności.

Brak opisu??A co mam opisywac?Wpuścilem troche preparatu do gniazda i tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzeba było napisać,bo kolega szukał możliwości jak to naprawić a napisałeś tylko aby rozebrać (samo rozebranie nic nie da)ale nie będę tego wątku dalej rozpisywał bo i ja dostanę że naciągam posty.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym poscie napisalem zeby rozebrac???:whistling: Przecież to ja pytalem jak to naprawić i nic nikomu nie radzilem.......

I chyba nic nie jest w tym złego ze napisałem ze preparat kontakt mi pomógł.Może ta wiadomość komuś sie przyda i potwierdzi sposób ze taki patent działa.

A to jest mój post

Witam

Mam problem z manetka włączania świateł drogowych.Jezeli włączam światła drogowe na stałe (manetke odpycham do przodu) to światła załaczają sie a jeżeli chcę mignąć do kogos drogowymi

to musze z dużą siłą ciągnąc manetke do siebie wtedy zaświecą:/ Musze kupić pająk czy da sie jakoś to naprawic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje wypowiedzi tyczyły się spawacza i Marcina a nie Ciebie

---------- Post dopisany at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

Ważne że udało Ci się temat ogarnąć i wsio działa prawidłowo.Aby tak dalej.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...