Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Fis nie widzi drzwi kierowcy nie palą się lampki , brak sygnału zapalonych świateł


wysiolbn

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem na forum ale dokładniej chce zdiagnozować problem , ogólnie wszystkie drzwi po za kierowcy widziane sa na fisie i zapalają się w nich lampki , od kierowcy nie pokazuje otwartych drzwi na fisie , nie palą się lampki na górze , w nogach i na drzwiach również nic nie ma jak mam włączone światłe nie działa brzęczyk , wymieniłem zamek z mikrostykiem i nadal to samo , pytanie jak dalej szukać problemu , w elektryce jestem słaby może ktoś podpowie co gdzie posprawdzać , aby wyeliminować usterkę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ! mam ten sam problem z tylnymi dzwiami od strony pasarzera, gdy otwieram auto z kluczyka otwiera wszystkie dzrzwi ale oswietlenie nie działa w dzwiach i pod nogi pasarzera oraz podsufitka?! fis nie widzi otwartych dzwi po ok 30 sek zamyka je?! podejrzenie pada na stycznik krancowy w centralnym zamku lub kable przerwane pomiedzy dzwiami a karoserią w tej gómowej osłonie!? panowie podpowiedzcie od czego zacząć? bede wdzieczny! audi posiadam od miesiaca i juz mnie to irytuje a tam jezdzi moja córka 3 letnia i boje sie zeby czasem sie nie zatrzasła w srodku z moimi kluczykami gdzies w trasie, bo juz tak kiedys miałem w passacie b-5 97r pomógł fachman od awaryjnego otwierania dzwi koszt usługi otwarcia auta 180zł!!!

teraz audi 5lat młodsze a feler ten sam co za pech!!!

prosze o jakies sugestie bede wdzieczny!

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejm tą gumę co idzie od drzwi do słupka i będziesz widział czy nie poprzecierane kable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki egon!

oby to było to! jak znajde troche wolnego czasu to to poogladam, mam nadzieje ze to bedzie to bo nie usmiecha mi sie wymiana całego centralnego zamka! jest z tym duzo roboty!eszz!

jak kupiłem auto to ta guma z przewodami przy słupku była sciagnieta do połowy wiec juz tam ktos zagladał!

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

też mam problem z "Fis nie widzi..." nie moge sie doszukać na forum co to może być, mianowicie fis widzi ze wszystko jest ok. A jak braknie mi fizycznie płynu spryskiwaczy, lub żarówka sie przepali, to tego nie pokazuje. Podejrzewam z pozostałymi wskazaniami (klocki,niski pozom oleju) jest podobnie. Czy to jest wyłączone VAG-iem? Czy coś? Jestem totalnie zielony w tym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak robi się to Vagie,VCDS-em. Co do sygnalizacji przepalonej żarówki robi to MCE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie jest tylko sygnalizacja otwartej klapy bagażnika a żadnych drzwi nie ma na FIS jak są otwarte. I jak to ugryźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem juz rozwiązany !

przyczyna nie swiecenia lampek w drzwiach i pod nogami było brak styku w kostkach na wejsciu do centralnego zamka w dzwiach wystarczyło rozebrac tapiceki rozłaczyc kostki spsikac sprej kontaktem wsadzic i wyjac kilka razy i działa jak ta lala! poprosty zasniedziały!

pozdrawiam!

---------- Post dopisany at 07:31 ---------- Poprzedni post napisany at 07:29 ----------

a najwazniejsze fis widzi teraz wszystkie dzwi ,maske i klape bagaznika!

dzis wymiana całego silnika tylnej wycieraczki koszt 270zł i autko wkoncu bedzie cieszyc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania kolegi. Fis widzi tylko otwartą klapę bagażnika. Gdzieś kiedyś czytałem że liczniki z początku produkcji z FISem nie maja opcji drzwi. Prawda to ? Dodam że oświetlenie drzwi jak i pedałów śmiga normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...