Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Program do fotoalbumow - jaki?


Rekomendowane odpowiedzi

pany

jak wiadomo zdjec sie teraz raczej nie wywoluje, a trzyma HGW po co w ilosci pare milionow z kazdych wakacji na kompie

czy ktos robi fotoalbumy?

fajne ksiazki z twardymi okladkami, ktore mozna postawic na polce i utrzymywac chronologie wyjazdow w roznych miejscach

bawi sie ktow w to?

jakies sugestie i rekomendacje?

bylbym zobowiazany

czas zrobic z tym porzadek....

pozdr

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robie, w zasadzie jeden z egzotycznej wycieczki mam, ale zaraz bede skladal drugi. Korzystam z oprogramowania fotojokera na ich fotoksiazke. za***ista sprawa ale cena kosmos. Twarda okladka + papier fotograficzny mat lub polysk mocno podnosza cene ale taki papier to postawa. Zwykly papier tez maja, jest taniej ale to zwykly szmatlowiec. Za ksiazke sztywna okladka + papier mat i chyba ok 50stron zaplacilem 300zl. Ale cena nie jest dla ciebie niespodzianka przy odbiorze ksiazki. Ich program pokazuje cene na biezaco po kazdej zmianie okladki, papieru czy dodaniu nowych stron. Gdy skonczysz projekt widzisz tez cene i tyle zaplacisz przy odbiorze. Program do sciagniecia z ich strony. Jest fajny, intuicyjny i ma wiele opcji. Nie napotkalem zadnych przeszkod, co sobie wymyslilem, latwo szlo zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, wiesz co, no to chyba ostro przeplacasz

ktos mi polecil colorland.pl

z cennika wynika, ze kupujac w promocji placisz 84 (za 80 stron) , zamiast 208 zl

to chyba dobry deal

wykorzystac zamowienie (kupon) mozna przez pol roku

czyli zakladajac nawet ze nie masz czasu albo wyjazd dopiero w lipcu/sierpniu - to daje pewien horyzont czasowy w ktorym latwo sie zmiescic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W fotojokerze widzialem namacalnie te ksiazki i porownalem sobie rozne okladki i rodzaje papieru. w najtanszej opcji ceny byly cos kolo tego co mial colorland. Dopiero po wyborze okladki i papieru cena poszla w gore. W colorland nie moge spradzic jaki to papier i nie widze zadnych opcji wyboru a wg ich opisu "papier najwyzszej jakosci" to marketingowy belkot i nadal nie wiem jaki to papier. Natomiast w FJ widzialem roznice jak na dloni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...