Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tarnów, aliorbank godzina 8 rano :) tylko nie jestem pewny czy był to jakiś forumowicz...

później jeszcze jedna przyjechała obie w avant :)

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 276 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kurrrrwa... ludzie. Jak ja bym miał opisywać każdą a4 która mnie mija to nie robiłbym chyba nic innego.

Może w Tarnowie a4 to rarytas...

Opublikowano

tak tak rarytas bo wszystkie wykradli :polew: najtańsza sztuka a4 b6 to chyba za 40 patoli taniej nie znajdziesz :polew: :polew:

Opublikowano

Srebrna A4 B6 w sedanie na ramkach z blachami KWI na przejazdach w biezanowie ok 7:30 rano...

Opublikowano

JurekKrak

Opublikowano

JurekKrak

To sie wyjasnilo... :gwizdanie: Pozdro dla kolegi :hi:

Opublikowano

dziś o 16 Trzenka A4 na borkowskiej pod apteką - umył byś to auto bo juz gałęzie na nim zalegają :decayed:

On tam szyszki hoduje :kox:

BTW czarna AR na blachach WF to Twoja Piotrze :?:

Opublikowano

a nie ma WF jocker :decayed:

Opublikowano

dziś o 16 Trzenka A4 na borkowskiej pod apteką - umył byś to auto bo juz gałęzie na nim zalegają :decayed:

On tam szyszki hoduje :kox:

BTW czarna AR na blachach WF to Twoja Piotrze :?:

Tak :wink4: widziałeś mnie gdzieś czy tak Ci się udało strzelić :decayed:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 19:50_________________________________________________

a nie ma WF jocker :decayed:

dobrze że nie WC PIKER :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

jakaś B5 parkuje na Okulickiego na błocie :naughty:

Opublikowano

dziś o 16 Trzenka A4 na borkowskiej pod apteką - umył byś to auto bo juz gałęzie na nim zalegają :decayed:

On tam szyszki hoduje :kox:

BTW czarna AR na blachach WF to Twoja Piotrze :?:

Tak :wink4: widziałeś mnie gdzieś czy tak Ci się udało strzelić :decayed:

Stało obok szyszka-car, strzelałem :decayed:

Opublikowano

przed wczoraj siemian i dawid_n mateczne mc donald ale czemu byli razem i jedli jedne frytki :decayed:

wczoraj siemian z jakąś dupcochą u mnie pod pracą :naughty: Marek daj spokój tym kobietom, rozumiem ze lecą na 200 koni czy na tego jednego kucyka :wink4:

Opublikowano

przed wczoraj siemian i dawid_n mateczne mc donald ale czemu byli razem i jedli jedne frytki :decayed:

wczoraj siemian z jakąś dupcochą u mnie pod pracą :naughty: Marek daj spokój tym kobietom, rozumiem ze lecą na 200 koni czy na tego jednego kucyka :wink4:

Siemian sie glaszcze po kroczu i mowi

My Liitle Pony

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mylittlepony11.jpg

:polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

Boseron to tylko koleżanka była.

Ja jej prawie nie znam. :)

A jak już tak piszesz to pochwal się jaki spostrzegawczy jesteś. Staliśmy przy matecznym z Dawidem w dwie a4.

boseron podjechał do McDrivea i stał obok naszych aut chyba 5 minut a nie zauważył :decayed: :decayed:

Opublikowano

mylittlepony11.jpg

:polew:

eee On ma srebrnego :)

Opublikowano

Dzis o 9:47 Srebrna strzała z piękną Panią za kierownicą na alejach w stronę kleparza rejestracja SCI

Opublikowano

Taka po dachowaniu z przyspawanym czarnym dachem i urwanymi relingami??

To pewnie Przemian... Widocznie dał za dużo żelu na włosy.. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Czy po dachowaniu to nie widzialem ale mogłem się nie przyjrzeć :)

Jeśli żeluje tak długie włosy to na pewno go drogo wychodzi :polew:

Opublikowano

lepszy dach w garsci niz ogien w przeszlosci :)

a tak powaznie to Zona Przemiana, zabrala Mu ostatnio auto podobno bo byl nie grzeczny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.