Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

13:00 ykk na wieczystej

:naughty:

cos po 10 Sokol na Mogilskiej :)

co to za niewiaste miałes ? :naughty:

wiózł moją sekretarkę do fryzjera :decayed:

:naughty:

z taka sekretarka to pewnie cale dni w pracy spedzasz :tongue4:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 274,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Grześ ten widok bezcenny :naughty:

Opublikowano

Srebrna B6 Avant KT (dalej nie wiem) na Alejach Eugeniusz Kwiatkowskiego(Obok zakładów Azotowych) koło godziny 9.50 :)

Z tyłu nalepka a4-klub.pl Kto to?

Opublikowano

13:00 ykk na wieczystej

:naughty:

cos po 10 Sokol na Mogilskiej :)

co to za niewiaste miałes ? :naughty:

wiózł moją sekretarkę do fryzjera :decayed:

:naughty:

z taka sekretarka to pewnie cale dni w pracy spedzasz :tongue4:

no i wieczory czasem :tongue4:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 22:15_________________________________________________

Grześ ten widok bezcenny :naughty:

:mysli: chodzi Ci o moje koło z przodu ? pękła mi j**ana felga, rozwaliła oponę, kupiłem nową (czekałem dwa dni) felge miałem zapasową bo kiedyś poradziłeś żeby kupić jedną więcej i dobrze że cię posłuchałem :notworthy: :notworthy: :notworthy: natomiast nie mam jej jak założyć bo w całym j**anym krakowie nie ma pierścienia centrującego do niej :wallbash: :wallbash: :wallbash: musiałem zamawiać na alledrogo i czekam :disgust:
Opublikowano
:wink4: garnitur i audi a4 :good:
Opublikowano

:wink4: garnitur i audi a4 :good:

lans musi być, dzięki za :kawa:
Opublikowano

Kolo 18-tej w Niepolomicach ciemny sedan B5 na ramkach jechal w kierunku autostrady... czyje... ??

Opublikowano

Wczoraj na matecznym ok 13:45 B8 w sedanie, ciemny kolor 2.0T na krakowskich, ramki klubowe, kto to był :mysli:

Opublikowano

" ciemny kolor " i wszystko jasne :polew:

Opublikowano

" ciemny kolor " i wszystko jasne :polew:

:decayed:

Opublikowano

jarko dzisiaj ok 5:30 rano na stacji BP na Bora, wystraszył mnie i chciał okraść :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cuberowy :tongue4:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 15:19_________________________________________________Znów Cuber 18:20 kalwaryjska

Opublikowano

Cuber na jugowickiej 15:30 no musze powiedzieć że ładna ta furmanka :wink4:

Opublikowano

Wczoraj czerwone A4 B5 Avant w chrzanowie na SO blachac z naszymi ramkami :P widzialem :P

to jo :)

Opublikowano

Slepy dzis kolo 15:30 w Proszówkach :cool1:

Opublikowano

Czarny sedan B6 z LEDami z tyłu KRA , jechałem za nim od Świątnik aż do Kurdwanowa.

Na końcu o ile dobrze zauważyłem to za kierownicą siedziała jakaś Pani :)

coś ok 19:20

Opublikowano

Wczoraj czerwone A4 B5 Avant w chrzanowie na SO blachac z naszymi ramkami :P widzialem :P

to jo :)

Nie byłeś w ostatnią sobotę w okolicach Limanowej (Przyszowa) ?

Opublikowano

Dzisiaj 9:30 Czarna B6 Avant Kwi .... Trasa Gdów-Wieliczka. Pozdrawiam towarzysza :)

Opublikowano

Wąskowóz 15:00 pod GK :naughty:

Opublikowano

Wąskowóz 15:00 pod GK :naughty:

:wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.