Treść opublikowana przez Misiek600
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dziękować ☺ do zobaczenia na drodze ☺
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Również pozdrawiam
-
[Małopolska] Widziany, widziana
moja chyba
-
Gleba a ścinanie opon !
Witam , mam dość konkretnie posadzone moje A4 B6 i tu pojawił sie problem ścinania przednich opon od środka przez negatyw z przodu który sie pojawił, z tyłu nie ma tego problemu , czy da sie to jakoś zlikwidować albo ograniczyć czy zostaje tylko podniesienie autka ??
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Wahacze w B5 i B6 są takie same ??
-
Fotele z A6 C6 przerabianie tylnej klapy
podłączam sie do pytania czy ktoś to ogarnąl z tym tyłem ??
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
A przerabiał ktoś przekładkę foteli z A6 C6 do b6 bo mogę takie kupić w dobrej kasie tylko nie wiem jak z spasowaniem, przód podobno ok tylko z tyłem myślę że będzie problem
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
A ma ktoś na biało środek zrobiony w B6 jeśli chodzi o dekory ??
-
Intercooler do AWX-a
Jest cały aluminiowy i trochu większy wiec myśle że lepiej będzie odprowadzał ciepło, ale to tylko moje przemyślenia.
-
Intercooler do AWX-a
Co myślicie o zamontowaniu takiego coolera zamiast serii ?? VW 1.8T 1.9TDI DBILAS ORYGINAŁ INTERCOOLER (3570074413) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
TUNAP 134 Preparat do czyszczenia wtrysków Diesel (3583584471) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. chodzi o to ??
-
fajne lampy do a4 b6 co o nich sądzicie ??
Reflektory LED do Audi A4 b6 Hajnówka ? Tablica.pl Proszę
-
Dokładka przód
Tu masz podobną- AUDI A4 B6 DOKŁADKA ZDERZAKA NOWA NOWOŚĆ ZOBACZ !! (3458501944) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Dokładka przód
Zderzak przedni RDX Racedesign Audi A4 B6 (S-EDITION) Sklep internetowy tuning | OEM+ Tuning Center prośba o opinię na temat tego czegoś Napisałem do nich maila bo jestem ciekaw czy to jest komplet z kratkami, halogenami i spryskami
-
JAKIE HID'y W PRZECIWMGIELNE ???
Informacje o Użytkowniku fosluna Tu macie użytkownika który to sprzedawał ale widze że już nic nie ma. W aukcjach pisało że to wyprzedaż wiec nie wiem czy jeszcze coś będzie miał. H11 super white - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. może któraś z tych jest podobna..
-
Dokładka przód
http://tuningcars.us/albums/userpics/10001/audi-a4-b6-tuning_287629.jpg Panowie co to za dokładka??
-
Opóźniona reakcja na pedał gazu!!
raczej obstawiam ecu jak kolega mycha wspomniał, teraz chodzi idealnie jak wcześniej, turbo ładuje na każdym biegu cały czas
-
Opóźniona reakcja na pedał gazu!!
Witam, zapaliłem dziś samochód rano i po ruszeniu zauważyłem że auto z dużym opóźnieniem reaguje na pedał gazu, wciskam gaz nic nic nic i ogień i tak na każdym biegu. Gdy już załapie i go trzymam na obrotach to idzie normalnie a tak to jest ospały, wczoraj wszystko było idealnie i autko odpala na dotyk, równo chodzi i nic nie faluje, brak błędów w vag-u. Teraz nim pojeździłem trochu i jest troszku lepiej ale i tak jest ospały. Może podczas deszczu woda gdzieś sie dostała ale wczesniej nigdy tak nie było.... Jakieś pomysły??
-
Dokładka przód
ale widać że 2 sztuki sprzedane I właśnie stąd moje pytanie Moze ktoś się pochwali nowym nabytkiem?? ---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 14:49 ---------- Znalazłem to na forum, myślę że to ta dokładka:
-
A4 B5 jaki wybrać gwint?
Nie podzielam fantazji kolegi FAFNASTY co to Ta-Technixa, Użytkowałem to zawieszenie przez 2 latka, też miałem wahania co do cena-jakość. Jeździło się super, a że lubię ostro pojeździć,szybkie winkle uwielbiam a drogi u mnie czasem też nie za cieka,wiec zawias lekkiego życia nie miał, po 2 latach czyli około miesiąc temu byłem na diagnostyce bo poleciał mi jeden wahacz i sprawdziłem z ciekawości amory: przód 70-71% tył 69-70% czyli jak dla mnie rewelacja, autko poszło gwint został i na razie na niego koncepcji nie mam ale to się okażę, teraz jest B6 i pewnie i u niej niedługo gwint zawita Pozdrawiam Misiek
-
Dokładka przód
Nie mówię że chce to montować tylko pytam czy ktoś ma Spokojnie , aż tak bujnej wyobraźni nie mam
-
Dokładka przód
AUDI A4 B6 DOKŁADKA ZDERZAKA TUNING (3106377397) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a montował u nas ktoś coś takiego do B6??
-
Prośba o analize logów AHH
VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Jak w temacie, proszę o analizę logów ponieważ autko zaczęło gorzej palić na ciepłym.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Thx za info
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jarko będziesz na meczu albo na spocie??