Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 jaki wybrać gwint?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, planuję do swojej A4 B5 założyć alu 17" a co z tym idzie również gwint, i moje pytanie co kupić, co będzie dobre , cena do 1000zł, sprezyny zolte albo niebieskie mnie interesuja.

Jaka firmę wybrać? Auto będzie robić trasy za granicę jak ipo miejscu. Nie interesuję mnie jakas max gleba tylko żeby ładnie to wygladalo z alu 17 a na zimę zeby troszke podnieść. pozdro

Opublikowano

FK AK Street, mam u siebie i fajnie się sprawuje.

Opublikowano

za tysiak to nie poszalejesz kolego chyba ze uzywke:wink: an z uzywkami to tak bywa ze jak juz cos dobrego jest to szybko znika hehe i bierze sie co jest sam sprzedaje troche zawieszenia do b5 i teraz troche ciezko juz z gwintem ale sie trafia a popyt spory z reguly to FK KW H&R

nowe typy ta-technuka to wywalone sianko w bloto bo sezonu nie przetrzyma a parametry jazdy koszkarne

Opublikowano
  • Autor

fafnasty, nie mogę pisać wiadomości na priv nie wiem czemu, błedy wyskakują, wolał bym gwinta żeby na zimę sobie podnieśc itd, i chciałbym owego kupić do ok 1000 zł ;(

Opublikowano

wyczysc skrzynke kolego to bedziesz mogl pisac priv

Opublikowano
  • Autor

Myślę nad FK AK STREET , będzie ok?

Opublikowano

Nie podzielam fantazji kolegi FAFNASTY co to Ta-Technixa, Użytkowałem to zawieszenie przez 2 latka, też miałem wahania co do cena-jakość. Jeździło się super, a że lubię ostro pojeździć,szybkie winkle uwielbiam a drogi u mnie czasem też nie za cieka,wiec zawias lekkiego życia nie miał, po 2 latach czyli około miesiąc temu byłem na diagnostyce bo poleciał mi jeden wahacz i sprawdziłem z ciekawości amory: przód 70-71% tył 69-70% czyli jak dla mnie rewelacja, autko poszło gwint został i na razie na niego koncepcji nie mam ale to się okażę, teraz jest B6 i pewnie i u niej niedługo gwint zawita ;)

Pozdrawiam Misiek ;)

Opublikowano
Myślę nad FK AK STREET , będzie ok?

:good:

Opublikowano
  • Autor

Myślę nad FK AK street albo supersport nie, nie wiem co lepsze jakościowo?

Lub takie coś ciekawe tylko czy faktycznie jest w takim stanie AUDI A4 B5 zawieszenie WEITEC Hicon GTN +++ gwint +++ jak NOWE Wrocław ? Tablica.pl

Opublikowano

gwint tytlko na przodzie hmmm cena mnie zabila:slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.