Treść opublikowana przez Misiek600
-
[ALL] Grupowe chipowanie compsport
Ja bym sie pisał na podkręcenie mojego popychadła :gwizdanie:
-
[ALL B5] Dokładka zderzaka przód. Jaka blenda tył??
http://moto.allegro.pl/audi-a4-95-99-spojler-pod-przedni-zderzak-i1353174619.html Może ktoś coś powiedzieć na ten temat i czy będzie pasować do 00'. http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-1995-2000-dokladka-zderzaka-przednieg-i1384372760.html http://moto.allegro.pl/audi-a4-b5-8d-nowa-dokladka-zderzaka-przod-i1388735328.html i coś co mnie rozwala całkowicie http://moto.allegro.pl/audi-a4-a-4-zderzak-przod-duzy-grill-nowosc-i1372048981.html I jaką blendę do tyłu wybrać??
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jarko bedziesz jutro na spocie??
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Dzisiaj 9:30 Czarna B6 Avant Kwi .... Trasa Gdów-Wieliczka. Pozdrawiam towarzysza
-
[B6 AKE] Szukam pomysłu na felgę
http://moto.allegro.pl/felgi-z-oponami-ats-5x112-19-super-wyglad-i1251116098.html To ja skromnie coś dodam od siebie. wiem że 19" ale jak dla mnie wyglądają fajnie
-
Zielona żabka + 4 osiemnastki i gwint ;)
Myśle że 150KM mi wystarczy.
-
Zielona żabka + 4 osiemnastki i gwint ;)
A nie lepiej dołożyc i kupic 216?? I tak planuje montaż FIMC. Afn ma 205?? JAka jest różnica w jezdzie ?? Powiem ci szczerze że jakoś mi moja pompa odpowiada
-
Zielona żabka + 4 osiemnastki i gwint ;)
Do szaleństw mam Cbr 1000 RR A czy tak skromnie??? Ja nie narzekam. Jeszcze tylko półskóra, kierownica od S-ki i bedzie ok [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 10:38_________________________________________________ Jaki żarnik da mi taki kolor światła bo mam kupione 6000 ale mam jeszcze możliwość wymiany przed założeniem.
-
Zielona żabka + 4 osiemnastki i gwint ;)
Mnie nie boli ESP bo nie lubie jak mi elektronika ogranicza zabawe :gwizdanie:
-
Zielona żabka + 4 osiemnastki i gwint ;)
Cenna uwaga Już lezy i czeka na założenie
-
Zielona żabka + 4 osiemnastki i gwint ;)
Podłokietnik posiadam i jakoś nie wyobrażam sobie bez niego jazdy. Fis poczeka bo nie jest mi na razie niezbędny
-
Zielona żabka + 4 osiemnastki i gwint ;)
Fela 16" Climatronic Elektryka szyb przód Zamontowany nowy system audio oparty na głośnikach Hertz + Subwoofer. Radio niedługo wyleci... Czujniki Parkowania Drewno które miało wyleciec ale ostatnio mi sie zaczeło podobać Światła przeciwmgłowe Centralny zamek, szyby domykane z pilota , immobiliser. Co w planach: Felgi zrobią miejsce dla 18" Gleba Lekka ściema Wtryski 216-tki + FIMC Wirus Dalsza rozbudowa systemu audio Ostatnio zmieniłem podświetlenie tylnej tablicy i wnętrza na led. Może jakieś propozycje???
-
Zielona żabka + 4 osiemnastki i gwint ;)
Jestem tu już od pewnego czasu wiec pora pokazać moją Lepszą połowę Audi A4 2000r. 1.9 TDI AHH Aktualny przebieg 230000. Kupiona od pierwszego właściciela w Niemczech Planów wiele, czasu mało ale powoli idzie wszystko do przodu gif image hosting
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- [ALL] Prośba o VT
Chyba musze szukać felg A kolega jak bedzie w krk to ma u mnie browarka:)- [ALL] Prośba o VT
Wypas :> dziękuje bardzo a mógłbyś do tego ścieme dołożyć??- [ALL] Prosze o weryfikacje i pomoc w namierzeniu felg.
Lepiej nie - profil 50 na 18" ? To będzie dobrze wyglądało tylko na dostawczym. Do 18" tylko profil 40. I nie patrz na foty passata z tej aukcji, tam na pewno są inne opony. Już prędzej te z busa to właśnie te z profilem 50 bo strasznie baloniaste są. nie nie, opony odrazu do wylotu i kapcie 225 lub 235/40-18- [ALL] Prośba o VT
Chciałbym przymierzyć to: tutaj:- [ALL] Prosze o weryfikacje i pomoc w namierzeniu felg.
http://allegro.onet.pl/item1182950168_tomason_yokohama_235_50r18_5_x112_et_30.html a może coś takiego??- [ALL] Prosze o weryfikacje i pomoc w namierzeniu felg.
http://allegro.pl/item1178617659_felgi_aluminiowe_1000_miglia_17_5x112.html są ale siedemnastki .. 18'' tez gdzieś widziałem ale jedna była krzywa- [ALL] Prosze o weryfikacje i pomoc w namierzeniu felg.
Dokładnie o to mi chodziło teraz tylko trzeba znaleźć ładne 18''- [ALL] Prosze o weryfikacje i pomoc w namierzeniu felg.
Nazwy i gdzie je mogę dostać jeśli ktoś wie. Najbardziej mi zalezy na 1, 4 ,ostatniej i ale to jest chyba ta co powyżej.- [ALL] Prosze o weryfikacje i pomoc w namierzeniu felg.
Jak w temacie. Proszę o weryfikacje i pomoc w namierzeniu poniższych felg.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No i udało sie wreszcie pokazać na spocie:)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bedzie dzis ktos?? - [ALL] Prośba o VT