Treść opublikowana przez Misiek600
-
[B5 AHH] Zielona żaba na rolkach:)
Dziś niunia dostała wtryski od AFN-a... pierwsze wrażenia-- Bezcenne Ciekaw jestem ci bedzie po programie
-
[ALL B5] Felgi
Liczba PS-ów już uległa modyfikacji wiec 18" powinno już spokojnie pociągnąć :gwizdanie:A moze to http://moto.allegro.pl/alufelgi-tomason-18-jak-nowe-opony-khumo-i1437740234.html ??
-
[ALL B5] Czy na Felgę 17" 8,5J wejdzie opona 215/55?
a moze 215/50-17
-
[ALL B5] Felgi
Co myślicie o tych felgach?? jak bedą wyglądały na B5?? http://allegro.pl/piekne-felgi18-5x112-do-audi-lub-vw-z-oponanmi-i1455317469.html http://allegro.pl/piekne-felgi-175x112do-audi-lub-vw-z-oponami-i1455319014.html
-
[ALL B5] Co myślicie o tych felgach ?
I ja sie podepne co myślicie o tych felgach?? http://moto.allegro.pl/okazja-momo-x43-sport-opony-continental-i1448632022.html http://moto.allegro.pl/felgi-aluminiowe-17-i1449076250.html http://moto.allegro.pl/sprzedam-piekne-felgi-firmy-brock-18-40-235-i1448938102.html
-
Plz o głos na bryke nr.3 ............Dzieki wielkie cyce :)
poszło
-
[ALL] Co myślicie o tych felgach??
http://moto.allegro.pl/felgi-abt-vw-18-5-x-112-et-50-8-5-j-i1413650409.html a te felgi jak??
-
[ALL B6] Felgi tomason wasze opinie
Tez szukałem opinii na ich temat i ogólnie są całkiem spoko:) wytrzymują nasze drogi stosunkowo dobrze.
-
[ALL] Co myślicie o tych felgach??
A co powiecie na tą felgę??
-
[ALL] Co myślicie o tych felgach??
Wiem ale koleś nie chce sprzedać samych ;/
-
[ALL] Co myślicie o tych felgach??
Podepne sie. http://allegro.pl/show_item.php?item=1386127847 JAk to bedzie wyglądało na A4?? Lub to??
-
[ALL] Metaliczne stukanie w prawym przednim kole
Łączniki mam nowe
-
[ALL] Metaliczne stukanie w prawym przednim kole
Podłącze sie pod temat Przy ostrym ruszaniu i zmianie biegu z 1 na 2 i potem na3 słysze stuk. ostatnio wymieniłem przeguby i wszystkie wachacze. czyżby poduszki pod silnikiem??
-
[ALL] Felga ori Audi - zdjęcie - Poszukuje informacji o konkretnym wzorze -
MAM Nuvolari
-
[B5 AHH] Zielona żaba na rolkach:)
założyłem zaraz po kupnie a wtedy nie było planów na żadne mody bo miało być to chwilowe autko ale za bardzo mi się spodobała :gwizdanie:
-
[B5 AHH] Zielona żaba na rolkach:)
Mam nowy dwumas i nowe sprzęgło sachs
-
[B5 AHH] Zielona żaba na rolkach:)
mam zamiar sie zamknąć w 4-5 tyś. powinno wystarczyc
-
[B5 AHH] Zielona żaba na rolkach:)
ile z tego można wyciągnąć?
-
[B5 AHH] Zielona żaba na rolkach:)
Wszystko po kolei. Na wszystko nie starczy kasy. Na razie wtryski i program, potem Turbo i FMIC. a potem sie zobaczy. Ale zamiast AWX myślałem o BRD.
-
[B5 AHH] Zielona żaba na rolkach:)
Już wtryski w drodze + program. A potem pewnie coś wiecej bo apetyt na pewno bedzie rósł
-
[B5 AHH] Zielona żaba na rolkach:)
Dzisiaj żabka zwiedziła hamownie:) Chciałem sprawdzić w jakim stanie jest jednostka przed dalszymi modyfikacjami. Oto wykres:
-
[ALL B5] Dokładka zderzaka przód. Jaka blenda tył??
Chyba jedyna słuszna odpowiedź
-
[ALL B5] Podejdą te felgi??
Kozak :gwizdanie: a czyja to fura??
-
[ALL B5] Podejdą te felgi??
2 są takie same a 2 różne chodzi mi czy 9.5 cala podejdzie do b5??
-
[ALL B5] Podejdą te felgi??
JAk w temacie. podejdą do a4 B5?? co o tym myślicie?? http://moto.allegro.pl/alu-felgi-18-5x112-tuning-i1386963774.html