Treść opublikowana przez Misiek600
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota Żabie sie spodobało Jaki Quadzior cie interesuje?? Kumpel ma chinola do sprzedania - Bashan 200 lub 250 nie pamiętam 1700 zł
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pytanko za 100 punktów , potrzebuje naklejkę klubową najlepiej na wczoraj ale może być na dziś , jeśli by ktoś miał coś takiego na zbyciu i zabrał na spota byłbym wdzięczny
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie będzie ktoś miał na spocie zbędnego kompletu forumowych ramek?? ;D
-
Seria AHH + wtryski ASV prośba o ocenę .
Spoko loko
-
Seria AHH + wtryski ASV prośba o ocenę .
no to jesteśmy umówieni tylko pogoda musi sie poprawić bo teraz tragedia... ;/
-
Seria AHH + wtryski ASV prośba o ocenę .
chyba nie ma innego wyjścia jak Częstochowe odwiedzić skoro tam taka gościna
-
Seria AHH + wtryski ASV prośba o ocenę .
myślę ze więcej jak 5-10 im nie zdechło
-
Seria AHH + wtryski ASV prośba o ocenę .
sprzęgło nówka, wymieniałem pare dni temu razem z rozrządem , pompą i wtryskami po regeneracji. chętnie bym ją sprawdził z kimś z Krk. Testowałem już z bmw 120 d 163km i łeb w łeb
-
Seria AHH + wtryski ASV prośba o ocenę .
no kolego kusisz chyba trzeba będzie was odwiedzić w któryś weekend
-
Seria AHH + wtryski ASV prośba o ocenę .
do was?? tzn ?? Kowi87 niestety wiosny i 20 stopni na zawołanie nie dostane , taka temperatura jest i nic na to nie poradze.
-
Seria AHH + wtryski ASV prośba o ocenę .
No i już dochodzimy do jakiegoś porozumienia Turbo to wiem że nie utrzyma bo to nie ma opcji. Powiedz mi jeszcze jak wygląda wg ciebie krzywa mocy i momentu??
-
Seria AHH + wtryski ASV prośba o ocenę .
Kowi87 szanuje twoje zdanie bo siedzisz w tym nie od wczoraj i dlatego nic nie mówię, dopuszczam przekłamanie na poziomie 5-7km bo to się zdarza wiec choćby miała i 150 to przy tych gratach i tak jestem zadowolony.
-
Seria AHH + wtryski ASV prośba o ocenę .
Chyba trzeba bedzie sie trzeba na spota wybrać w czwartek, na żywo może przestaną sie co niektórzy wymądrzać a niektórym bedzie głupio
-
Seria AHH + wtryski ASV prośba o ocenę .
Śmiga aż miło
-
Seria AHH + wtryski ASV prośba o ocenę .
Wątpie, 180 nie wiecej przy normalnym programie, ten jest trochu przesadzony na moje oko. na 200 to pewnie trzeba bedzie BRD + 216 lub 230. ---------- Post added at 17:42 ---------- Previous post was at 17:39 ---------- Kolego bądź poważny albo sie nie oddzywaj lepiej bo mi nie pomagasz a tylko problemy stwarzasz.
-
Seria AHH + wtryski ASV prośba o ocenę .
Oby jak najdłużej ale w garazu już jest AWX tylko czeka na regeneracje i FMIC
-
Seria AHH + wtryski ASV prośba o ocenę .
na zegarze mi pokazuje 1,6 , postaram się zrobić logi dla pewności i wrzucę na forum.
-
Seria AHH + wtryski ASV prośba o ocenę .
Absolutnie nie, nie mam 5 lat i kręconych zębów, to forum dla poważnych ludzi i za takiego się uważam..
-
Seria AHH + wtryski ASV prośba o ocenę .
1,6
-
Seria AHH + wtryski ASV prośba o ocenę .
nie wiem, w aucie nowe turbo i nowe wtryski, mapę dosc mocną zrobiłem wiec myśle że to robi całą robotę
-
Seria AHH + wtryski ASV prośba o ocenę .
Tak właśnie jest gadać na forum, hamownia sprawdzona wiec raczej wątpię w zbyt dużo błąd.
-
Seria AHH + wtryski ASV prośba o ocenę .
Nie ma żadnych jaj Możemy sie śmiało próbować Delikatna modyfikacja mapy własnej konstrukcji
-
Seria AHH + wtryski ASV prośba o ocenę .
wtryski ASV jak w temacie kat wtrysku standardowy , dawka 3,8
-
Seria AHH + wtryski ASV prośba o ocenę .
Ahh+wtryski ASV + modyfikacja mapy własnej konstrukcji. Witam w załączeniu wykresy z hamowni. image hosting gif image hosting