Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bordo B5 avant ok 12 koło Tandety [br]Dopisany: 31 Październik 2010, 19:20_________________________________________________

czarne b6 sedan na klubowych ramkach dziś koło 16 tischnera

znam go :naughty:

to chyba ja :>

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 274,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czarne b6 sedan na klubowych ramkach dziś koło 16 tischnera

Arczi69 :mysli:

Opublikowano

Tytus wczoraj o 19 na Kurdwanowie.

Ślepcu , Ty nawet nie widzisz jak Ci długimi mrugają tylko jedziesz jak KOŃ. Zdemontuj SE lusterka bo i tak ich nie używasz :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Tytus wczoraj o 19 na Kurdwanowie.

Ślepcu , Ty nawet nie widzisz jak Ci długimi mrugają tylko jedziesz jak KOŃ. Zdemontuj SE lusterka bo i tak ich nie używasz :decayed: :decayed: :decayed:

a Ty odkąd przesiadłeś się na alfe to jeździsz jak kapelusz :decayed:

seryjne 1.9 tdi nie możesz dogonić :tongue4:

Opublikowano

Gruszka jak kozica :polew:

Opublikowano

Gruszka jak kozica :polew:

Ma siętąmłodzieńczą werwę :)

Opublikowano

7.30 Wąski, chyba zaspany na :mysli:.... jakieś tam ulicy koło Nowej Huty

Opublikowano

7.30 Wąski, chyba zaspany na :mysli:.... jakieś tam ulicy koło Nowej Huty

zaspany :gwizdanie: no co Ty widzę że kołpaki :naughty: zmieniłeś prace ?
Opublikowano

zaspany :gwizdanie: no co Ty widzę że kołpaki :naughty: zmieniłeś prace ?

wydatki, wydatki, wydaki + problemy z tylnym zawiasem == pier**le inwestycje w auto

nie zmieniłem, codziennie odwożę żonę do pracy przy dobrego pasterza, ale już nie długo idzie na macieżyński :rolleyes: więc już bede "normalnie" jeździł,

kurde wybieram się już do Ciebie na kawe od m-ca i dojechać nie mogę :embarrassed:

Opublikowano

Czarne B8 sedan na klubowych widziane wieczorem na Kalwaryjskiej

Opublikowano

Poliftowe B5 niebieskie, icar ,numery KR (ramki klubowe), dzisiaj na opolskiej ok. 8 rano, srebrne B8 ramki klubowe numery KBC, również dzisiaj parę minut po 8 przed PK WM (chłodził turbinę). Jechałem białym Meśkiem w124 z kolegą. Jak jestem A4 to nikogo z klubu nie widze :tongue4::decayed:

Opublikowano

Poliftowe B5 niebieskie, icar ,numery KR (ramki klubowe), dzisiaj na opolskiej ok. 8 rano, srebrne B8 ramki klubowe numery KBC, również dzisiaj parę minut po 8 przed PK WM (chłodził turbinę) :decayed:

Granatowe :wink4:

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

B5 Kamińskiego rano :wink4:

Opublikowano

czyje????

Opublikowano

czyje????

chyba nie Twoje :naughty: ale ogólnie chciał wypaść przez przednia szybę :polew:
Opublikowano

w Brzesku od kilku dni koło godziny 6.45 mijam się z B5 srebrnym avantem na KR i jest ramka klubowa czyje to??

Opublikowano

Cuber, Nowohucka, rano, ładen LED'y :good:

Opublikowano

w Sławkowie na trasie Dąbrowa Górnicza - Olkusz - Kraków ciemne B5 w sedanie z xenonem, CB antena na uchwycie umocowana u dołu klapy, wołałem na CB ale kierownik rozmawiał przez telefon... przyznać się kto to :decayed: około 20 pod hotelem Cracovii srebrne B6 w avancie ...

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czerwone B5 Avant na rejestracji KR*, naklejka a4-klub.pl z tyłu na klapie. Trasa Olkusz - Wolbrom. Za kierownicą kobieta.. kto to? :gwizdanie: Mignąłem awaryjnymi jak wyprzedzałem..

Opublikowano

heh :) czerwony avant to ja :hi: , ale kobietą nie jestem :tongue4: chyba muszę obciąć włosy :wink4:

PS: fajne LEDY z tyłu :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.