Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widziany Jarko jak pomykał przez Ruczaj w stronę Skawiny

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widziany Jarko jak pomykał przez Ruczaj w stronę Skawiny

Pewnie na G. Roweckiego :wink4:

Dnia wczorajszego około 17.30 Roberto mocno skupiony za kierownicą Swej błękitnej strzały na D. Pasterza.

A dzisiaj zaś rano dopatrzyłem na ul.Kawiory B5 avant KRA - trzyje to :?:

POZDRWAWIAM :hi:

Opublikowano

Widziany Jarko jak pomykał przez Ruczaj w stronę Skawiny

Pewnie na G. Roweckiego :wink4:

Dnia wczorajszego około 17.30 Roberto mocno skupiony za kierownicą Swej błękitnej strzały na D. Pasterza.

A dzisiaj zaś rano dopatrzyłem na ul.Kawiory B5 avant KRA - trzyje to :?:

POZDRWAWIAM :hi:

Dokładnie tak koło Cerfa na Bobrzyńskiego

Opublikowano

fur komendante w borku

Opublikowano

a to czyja strzała?hehe :mysli:

zdjcie0069v.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dodam ze stoi w Nowym Sączu pod zamkiem.

Opublikowano

fur komendante w borku

La Dancer w borku :wink4:

Opublikowano

a to czyja strzała?hehe :mysli:

zdjcie0069v.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dodam ze stoi w Nowym Sączu pod zamkiem.

Sorry za :ot: ale..

japierdolexc.jpg

Opublikowano

ona jest na blachach SO....

Opublikowano

Widziany Ozzy_Wells na zakopiańskiej :)

Opublikowano

Widziany Jarko jak pomykał przez Ruczaj w stronę Skawiny

Pewnie na G. Roweckiego :wink4:

Dnia wczorajszego około 17.30 Roberto mocno skupiony za kierownicą Swej błękitnej strzały na D. Pasterza.

A dzisiaj zaś rano dopatrzyłem na ul.Kawiory B5 avant KRA - trzyje to :?:

POZDRWAWIAM :hi:

też gdzieś Cię widziałem :mysli:
Opublikowano

Widziany Ozzy_Wells na zakopiańskiej :)

widze ze zaczyna sie mnie widziec w seacie :>

Opublikowano

Widziany Ozzy_Wells na zakopiańskiej :)

widze ze zaczyna sie mnie widziec w seacie :>

Mrugnołem awaryjkami ale nie wiem czy skojarzyłeś

Opublikowano

widze ze zaczyna sie mnie widziec w seacie :>

trudno Ciebie takiego wielkiego chłopa nie zobaczyć w takim małym autku :decayed:

Opublikowano

widze ze zaczyna sie mnie widziec w seacie :>

trudno Ciebie takiego wielkiego chłopa nie zobaczyć w takim małym autku :decayed:

No Ciebie tez nie trudno z kogutem na dachu :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Jarko ok 9.30 Klimeckiego

Opublikowano

Jarko ok 9.30 Klimeckiego

No, w końcu ktoś i mnie dopatrzył :wink4:

Opublikowano

dziś na obwodnicy a4 spotkałem kolege z B6 avant KCH82YV z dziwnymi lampami z tyłu i naklejką na klapie klubową któż to :mysli: chyba chciał pogadać na CB ale ja nie mam CB :rolleyes: pozdrawiam.

Opublikowano

dzisiaj na trasie E4 w Brzesku obok Cpn Statoil ok godz 15.30 widziane czarne A4 B7 Avant z ramkami klubowymi rejestracja KR?????

niewiem dokładnie kto to ale pozdrawiam

Opublikowano

dziś ok 16stej Kamienica-rynek kolega w zielonym B5 na ksenie i KNS...- mrugnąłem :wink4:

Opublikowano

Jarko ok 9.30 Klimeckiego

No, w końcu ktoś i mnie dopatrzył :wink4:

to, dziwne zwazywszy ze sie pod bonarką prawie cały dzien wczoraj ukrywałes.... no chyba ze to nie ty, ale auto wyglądało tak samo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.