Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj srebrna B8 w sedanie GABRIEL Góra Borkowska nie poznałeś mnie :decayed:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wczoraj granatowe B5 około 19.30, wystartował na telewizyjnej, mignał awaryjnymi i wpadł na suszarkę przy salonie Forda. 120 chyba było... :gwizdanie:

117 :naughty:

Opublikowano

czarne a4 B7 kombi w pakiecie s-line i bbs-ach ramka tylnia na rejestrację klubowa, widziane dziś na 29go listopada, kolega skręcał w Żmujdzką ja jechałem srebrnym golfem IV przyglądałem się bo planuje zakup właśnie takie autka - jakiś temat właściciela ?? chętnie bym poczytał

Opublikowano

KERCZI - szukaj w dziale moja a4

Opublikowano

8 lipiec w Zielonkach

!Tommy

zauważony po wywołaniu CB

zgadza się !Tommy KMI

Opublikowano

Kto dzis myl auto na Arge (ulica Pasternik w strone A4 ). Sedan - szary , 2.0T Q wersja z USA na ramce klubowej (z przodu) :tongue4: .

KMK ?

Opublikowano

Kto dzis myl auto na Arge (ulica Pasternik w strone A4 ). Sedan - szary , 2.0T Q wersja z USA na ramce klubowej (z przodu) :tongue4: .

KMK ?

Pewnie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=7291

Opublikowano

Dzis na Basenie klepardii Kr xx3CH ?czyje to

Opublikowano

Czarny avant na Klasztornej dziś o 20, trąbił ale nie zauważyłem kto kierował bo schowany był za dużym samochodem :gwizdanie:

Jak bym miał zgadywać postawił bym na KERCZIEGO :naughty: bo B8 to chyba nie była wiadomo czyja :cool1: ....

tak to ja :naughty:[br]Dopisany: 17 Lipiec 2011, 22:52_________________________________________________

czarne a4 B7 kombi w pakiecie s-line i bbs-ach ramka tylnia na rejestrację klubowa, widziane dziś na 29go listopada, kolega skręcał w Żmujdzką ja jechałem srebrnym golfem IV przyglądałem się bo planuje zakup właśnie takie autka - jakiś temat właściciela ?? chętnie bym poczytał

tak to ja :)

tutaj mozesz poczytac, pozdrawiam

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=53839.0

Opublikowano

KERCZI z zimnym łokciem i niezła blondyną na prawym fotelu :naughty::polew:

Opublikowano

KERCZI z zimnym łokciem i niezła blondyną na prawym fotelu :naughty::polew:

buahahah i wiatrem we wlosach owej blondyny :polew: :polew: :polew::wink4:

Opublikowano

wczoraj (18.07)ok.godz 10.00 na parkingu przy EUROPA II w Nowym Saczu czarna b5 sedan KLI..... naklejka na klapie i ramki klubowe.na dachu antena cb.czy to ktos znajomy? :cool1:

Opublikowano

Dzisiaj około 11.00 na Teligi B5 sedan. Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Dzisiaj około 11.00 na Teligi B5 sedan. Pozdrawiam :hi:

a to ty łobuzie :wink4:

Opublikowano

Dzisiaj około 11.00 na Teligi B5 sedan. Pozdrawiam :hi:

a to ty łobuzie :wink4:

Po chwilowej analizie tak pomyślałem że to możesz być wlaśnie Ty :)

Bi-xenony Cie zdradziły :decayed:

Opublikowano

Seba i nie odwiedziłeś kolegi :bicz::decayed:

EOT

Opublikowano

A wiesz gdzie jest Teligi :?: :naughty::polew:

Raczej nie w Czyżynach :decayed:

Opublikowano

A wiesz gdzie jest Teligi :?: :naughty::polew:

Raczej nie w Czyżynach :decayed:

Wiem gdzie jest :wink4:

Ale nie miał daleko to mógł podjechać :decayed:

Opublikowano

pablo co dzień jestem w kraku w prokocimu, pracuje nocami co widać po moich wpisach na klubie :hi:

Opublikowano

wczoraj (18.07)ok.godz 10.00 na parkingu przy EUROPA II w Nowym Saczu czarna b5 sedan KLI..... naklejka na klapie i ramki klubowe.na dachu antena cb.czy to ktos znajomy? :cool1:

no raczej na pewno :) pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.