Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Błękitna b6 KR... widziana w piątek na pomorzu dokładnie w miejscowości Sławno mijaliśmy się ja miałem box na dachu czarny avant!!!

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 276 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Błękitna b6 KR... widziana w piątek na pomorzu dokładnie w miejscowości Sławno mijaliśmy się ja miałem box na dachu czarny avant!!!

Pewnie Wąski

Opublikowano

Błękitna b6 KR... widziana w piątek na pomorzu dokładnie w miejscowości Sławno mijaliśmy się ja miałem box na dachu czarny avant!!!

Pewnie Wąski

Znów na urlop pojechał :?:

Takiemu to dobrze :decayed:

Opublikowano

Błękitna b6 KR... widziana w piątek na pomorzu dokładnie w miejscowości Sławno mijaliśmy się ja miałem box na dachu czarny avant!!!

Pewnie Wąski

Znów na urlop pojechał :?:

Takiemu to dobrze :decayed:

taki to se pożyje

Opublikowano

Czarna B7 w s-line na rejestracjach PO ... klubowe ramki na osiedlu kliny często widzę chyba sąsiad :cool1:

Opublikowano

Czarna B7 w s-line na rejestracjach PO ... klubowe ramki na osiedlu kliny często widzę chyba sąsiad :cool1:

A ty może pojawiłbyś się na spocie bo wieki cię już nie było

Opublikowano

Czarna B7 w s-line na rejestracjach PO ... klubowe ramki na osiedlu kliny często widzę chyba sąsiad :cool1:

A ty może pojawiłbyś się na spocie bo wieki cię już nie było

a ty widziałeś b7 na 17' 215/45 i 1BA tez byś się nie pokazywał na moim miejscu :polew: a swoja drogą byłem w niedziele o 20 na galerii ale chyba już wszystkich wywiało bo niebieski był pusty.

Opublikowano

Też mam 17 i stoi mi auto jak koza i nie wstydzę się tak narazie musi zostać,w niedziele nie wiem nie byłem to nie wiem o której pojechali

Opublikowano

a swoja drogą byłem w niedziele o 20 na galerii ale chyba już wszystkich wywiało bo niebieski był pusty.

Nie kłam :bicz:

Byliśmy do 20:28 dokładnie i strzelaliśmy w puszkę z ciężkiej broni Oziego :naughty::kox:

Opublikowano

Czarna B7 w s-line na rejestracjach PO ... klubowe ramki na osiedlu kliny często widzę chyba sąsiad :cool1:

no to ja :)

Opublikowano

14.45 osiedle Kombatantów czarne Audi A4 B6 Avant, końcówka rejestracji ME

Skręcał na światłach w kierunku sklepu POLO MARKET :D

Opublikowano

longinus jak dobrze pamiętam zakupuje się w polo markecie :mysli:

Opublikowano

longinus jak dobrze pamiętam zakupuje się w polo markecie :mysli:

Longinus miał/ma czarnego sedana B6 :rolleyes:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 17:37_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=5041

Opublikowano

No tak, nie zwróciłem uwagi że o avanta chodzi...

Opublikowano

pozdr dla bliźniaczej A4 do mojej niuni tylko na innych felgach widzianej na Lotosie we Mszanie Dolnej wczoraj ok 16.00

Opublikowano

Q7 z nice felunkiem, w NH na kocmyrzowskim, jeśli jestes na forum dzięki za przypomnienie o światłach, wyjechałem z pracy i kompletnie zapomniałem :decayed:

Opublikowano

To mój sąsiad jeśli KTT jeździ Q7 :polew: :polew: :polew::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.