Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
gregfr mijany na ul.Brożka po 17 :hi:

Poznales mnie ;) zobaczylem ramki to od razu lapa w gore poszla ;)

Wysłane z mojego ASUS Transformer Pad TF300TG przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ----------

o f*ck.... co to mi za podpis dodaje, boze........... jeszcze lokalizacje moglo dopisac :///

Wysłane z mojego ASUS Transformer Pad TF300TG przy użyciu Tapatalka

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
o f*ck.... co to mi za podpis dodaje, boze........... jeszcze lokalizacje moglo dopisac :///

Zmień w ustawieniach w tapatalk :wink:

Opublikowano

Pozdro dla kierownika B6 rej. KBR na powietrzu, z którym spotkałem się na Młyńskiej w niedzielę koło 23. Fajnie skacze :decayed:

Opublikowano

Cuber ok 9:00 wyjeżdżający z parkingu z osiedla :decayed: (Jechałem A4ką)

Opublikowano

Fantomas mijany na Ujastek około południa, pozdrowionka

Opublikowano

Wąski na Wielickiej:wink:

Opublikowano

Bordzio na Kościuszki

Opublikowano
Wąski na Wielickiej:wink:

:wink:

Opublikowano

Fantomas 8:20 obok dh wanda :hi:

Opublikowano

Wczoraj 30.12 wieczorkiem na kobierzyńskiej czarna b6 sedan -ramki i naklejka klubu na szybie:wink: Pozdrowienia dla kierownika

Opublikowano

Czarne b8 avant na ramkach klubowych sobota 9:00 na ul koletek obok KS Nadwiślan

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Czarne b8 avant na ramkach klubowych sobota 9:00 na ul koletek obok KS Nadwiślan

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

żona:decayed::hi:

Opublikowano

Ramzes wieczorową porą podgórze jechał firmówką

Opublikowano
Wczoraj 30.12 wieczorkiem na kobierzyńskiej czarna b6 sedan -ramki i naklejka klubu na szybie:wink: Pozdrowienia dla kierownika

:hi:

Za szybą poduszka z Bukowiny T. nie naklejka :whistling:

Opublikowano
Czarne b8 avant na ramkach klubowych sobota 9:00 na ul koletek obok KS Nadwiślan

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

żona:decayed::hi:

A dzisiaj koło kleparza

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Wczoraj 30.12 wieczorkiem na kobierzyńskiej czarna b6 sedan -ramki i naklejka klubu na szybie:wink: Pozdrowienia dla kierownika

:hi:

Za szybą poduszka z Bukowiny T. nie naklejka :whistling:

a ja twojego auta nie poznałem:facepalm:

Opublikowano
Wczoraj 30.12 wieczorkiem na kobierzyńskiej czarna b6 sedan -ramki i naklejka klubu na szybie:wink: Pozdrowienia dla kierownika

:hi:

Za szybą poduszka z Bukowiny T. nie naklejka :whistling:

a ja twojego auta nie poznałem:facepalm:

No właśnie :decayed:

Opublikowano
Wczoraj 30.12 wieczorkiem na kobierzyńskiej czarna b6 sedan -ramki i naklejka klubu na szybie:wink: Pozdrowienia dla kierownika

:hi:

Za szybą poduszka z Bukowiny T. nie naklejka :whistling:

a ja twojego auta nie poznałem:facepalm:

bo to na razie zwykła b7ka więc rozgrzeszam Cię :tongue4:

Opublikowano
Wczoraj 30.12 wieczorkiem na kobierzyńskiej czarna b6 sedan -ramki i naklejka klubu na szybie:wink: Pozdrowienia dla kierownika

:hi:

Za szybą poduszka z Bukowiny T. nie naklejka :whistling:

a ja twojego auta nie poznałem:facepalm:

bo to na razie zwykła b7ka więc rozgrzeszam Cię :tongue4:

b7? :shock3::decayed:

Opublikowano
Czarne b8 avant na ramkach klubowych sobota 9:00 na ul koletek obok KS Nadwiślan

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

żona:decayed::hi:

A dzisiaj koło kleparza

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

a to już ja:wink: śledzisz mnie :decayed::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.