Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kr54321 na grzegórzeckim, dzięki :decayed:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kr... na grzegórzeckim, dzięki :decayed:

UR welcome :>

Opublikowano

Aleja pokoju na wysokości Fabrycznej w stronę grzegórzeckiego.

A4 Avant 1.8 (quatro Team kraków napis taki miał pod znaczkiem 1.8)

Z podkładkami klubowymi. Wydech typu "jeszcze go nie widać a już słychać" :hi:

Opublikowano
  • Autor

Cuber, mogilskie 16.01

Opublikowano

Kinia ok.11:00 CAPGEMINI RONDO POLSADU

Opublikowano

Kinia ok.11:00 CAPGEMINI RONDO POLSADU

a pozdrawiam, jechalam na komende :polew:

Opublikowano

Kinia ok.11:00 CAPGEMINI RONDO POLSADU

a pozdrawiam, jechalam na komende :polew:

pewnie wiozłaś pączki dla Boserona :polew:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 09:45_________________________________________________Adam, u mnie pod blokiem :decayed:
Opublikowano

PERFIDNY na kapelance ok 15 00

Opublikowano

Ozi Ciebie to co dziennie widzę :naughty:

Opublikowano

Kinia ok.11:00 CAPGEMINI RONDO POLSADU

a pozdrawiam, jechalam na komende :polew:

pewnie wiozłaś pączki dla Boserona :polew:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 09:45_________________________________________________Adam, u mnie pod blokiem :decayed:

Ogr ty nie bądz taki dowcipny :decayed:

Opublikowano

Ogr ty nie bądz taki dowcipny

Why :naughty: :naughty:
Opublikowano

Ozi Ciebie to co dziennie widzę :naughty:

hehehe

Opublikowano

Ozi tym razem nie w Audi a BMW - Ozi niezła furka , dziś ul. Zakopiańska na Orlenie

Opublikowano

Ozi tym razem nie w Audi a BMW - Ozi niezła furka , dziś ul. Zakopiańska na Orlenie

W sensie ze Ozi juz nie jest naszym kolega??

Opublikowano

Adam na żłówiu :naughty: dziś koło 8.00

Opublikowano

Adam na żłówiu :naughty: dziś koło 8.00

który :cool1:
Opublikowano

kepasa

Opublikowano

Ozi tym razem nie w Audi a BMW - Ozi niezła furka , dziś ul. Zakopiańska na Orlenie

W sensie ze Ozi juz nie jest naszym kolega??

BMW było pozyczone na czas naprawy, a kolega kerczi to nie tylko samochód :bicz:

Wczoraj BOSERON na orlenie na zakopiance przyjechał z interwencją na kogucie :decayed:, no i wczoraj PABLO razem z AGĄ mumumu w Tawie na kaziku

Opublikowano

Ozi tym razem nie w Audi a BMW - Ozi niezła furka , dziś ul. Zakopiańska na Orlenie

W sensie ze Ozi juz nie jest naszym kolega??

BMW było pozyczone na czas naprawy, a kolega kerczi to nie tylko samochód :bicz:

Wczoraj BOSERON na orlenie na zakopiance przyjechał z interwencją na kogucie :decayed:, no i wczoraj PABLO razem z AGĄ mumumu w Tawie na kaziku

OZI just kidding :wink4:

Opublikowano

Ozi tym razem nie w Audi a BMW - Ozi niezła furka , dziś ul. Zakopiańska na Orlenie

W sensie ze Ozi juz nie jest naszym kolega??

BMW było pozyczone na czas naprawy, a kolega kerczi to nie tylko samochód :bicz:

Wczoraj BOSERON na orlenie na zakopiance przyjechał z interwencją na kogucie :decayed:, no i wczoraj PABLO razem z AGĄ mumumu w Tawie na kaziku

Ozi ty nas coś za często widujesz ostatnio :gwizdanie: :naughty:

Ozi z dwiema :naughty: koleżankami w TAAWIE :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.