Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nein :decayed:

Spotkałem się z jedną A4-klubową na Autostradzie przed Krakowem, gadaliśmy chwilę na CB, ale strasznie zakłócało człowiekowi.. Coś tam własnie gadał, ze to kogoś byłe auto, ale przez zakłócenia usłyszałem coś jakby yyyyykkkkaaa---- :kox::polew:

Nosfer to ze mna gadales, mialem troche odkrecona antene od radia i przez miesiac szukalem problemu lipy z radiem i przypadkiem wyszlo jak juz sie poddalem :decayed:

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nein :decayed:

Spotkałem się z jedną A4-klubową na Autostradzie przed Krakowem, gadaliśmy chwilę na CB, ale strasznie zakłócało człowiekowi.. Coś tam własnie gadał, ze to kogoś byłe auto, ale przez zakłócenia usłyszałem coś jakby yyyyykkkkaaa---- :kox::polew:

Nosfer to ze mna gadales, mialem troche odkrecona antene od radia i przez miesiac szukalem problemu lipy z radiem i przypadkiem wyszlo jak juz sie poddalem :decayed:

Sie dogadali :kox:

a Cubra byłe auto prawie jak ykka :polew:

Opublikowano

Nein :decayed:

Spotkałem się z jedną A4-klubową na Autostradzie przed Krakowem, gadaliśmy chwilę na CB, ale strasznie zakłócało człowiekowi.. Coś tam własnie gadał, ze to kogoś byłe auto, ale przez zakłócenia usłyszałem coś jakby yyyyykkkkaaa---- :kox::polew:

Nosfer to ze mna gadales, mialem troche odkrecona antene od radia i przez miesiac szukalem problemu lipy z radiem i przypadkiem wyszlo jak juz sie poddalem :decayed:

:decayed: Tak mi się dzisiaj ta sytuacja przypomniała własnie, jak zobaczyłem ten wątek :kox:

No i postanowiłem odkryć prawdę :tongue4: :tongue4:

Spoko - pozdrawiam w takim razie po "miesiącu" :decayed::naughty:

Ładna furka :cool1:

Opublikowano

może irko powiedział bykka Cubra :polew: :polew:

Opublikowano

może irko powiedział bykka Cubra :polew: :polew:

.. to było raczej coś w stylu.. "kojarzysz skurczybyykkaaa ?" :przebiegly:

Opublikowano

mowilem- czy kojarzysz tego leszczyka? :decayed:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Nie mogles mnie widziec, bo mnie nie widac.. :polew: :polew:

Opublikowano

Nie mogles mnie widziec, bo mnie nie widac.. :polew: :polew:

Wyluzuj :tongue4:

Opublikowano

przedwczoraj Trzeniek mógł zobaczyć jak pomykam tym razem nie A4 a....... quadem na Zywieckiej z moim synkiem :wink4:

Opublikowano

Nie mogles mnie widziec, bo mnie nie widac.. :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

przedwczoraj Trzeniek mógł zobaczyć jak pomykam tym razem nie A4 a....... quadem na Zywieckiej z moim synkiem :wink4:

...i co się tak chwalisz... :>[br]Dopisany: 28 Maj 2009, 22:22_________________________________________________... na kogutach..?? :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

przedwczoraj Trzeniek mógł zobaczyć jak pomykam tym razem nie A4 a....... quadem na Zywieckiej z moim synkiem :wink4:

fakt :) a młody z twarzy to xero Boserona :decayed: identyczny tylko mini :naughty:

Opublikowano

dokaldnie Kuligowa ma SEDANA :) i ta Pani jest znacznie starsza od Kuligowej :)

Opublikowano

dokaldnie Kuligowa ma SEDANA :) i ta Pani jest znacznie starsza od Kuligowej :)

A- OK
Opublikowano

11-sta ul. Dobrego Pasterza Kerczi-ogór :kox:

Opublikowano

Trzenislaw 16:30 grzegorzeckie :naughty:

Opublikowano

17 z groszami CUBER jak zapędził sie na tischnera, a wczesniej OGR na Brożka ale nie pamietam godziny.

Opublikowano

17 z groszami CUBER jak zapędził sie na tischnera, a wczesniej OGR na Brożka ale nie pamietam godziny.

:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

11-sta ul. Dobrego Pasterza Kerczi-ogór :kox:

i ViceVersa :)

sam zes jest ogor :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.