Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Małopolska] Widziany, widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzis Ozi ok.10 pod buma na wadowickiej w toledo, Cuber w b8, rowniez ok,10 na wadowickiej w strone matecznego

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Wyświetleń 275,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A4 B5 Sedan zielony wczoraj ok. 10 zaparkowany na Balickiej między firmami i naklejka po prawej stronie klapy tylnej :)

Opublikowano

Dziś 21.01 godzina 12.00 Myślenice zaraz koło galerii Dekada widziany srebrny sedan b5 KRA na klubowych rameczkach :hi:

Opublikowano

Dziś 21.01 godzina 12.00 Myślenice zaraz koło galerii Dekada widziany srebrny sedan b5 KRA na klubowych rameczkach :hi:

Pewnie Gucio :wink4:

Opublikowano

dzisiaj o 6 rano Jarko na bp przy wylocie na warszawke :>

Opublikowano

Wrócił, pośmigał ? :naughty:

Opublikowano

ano :kox::wink4: :>

Opublikowano
:good:
Opublikowano

dzisiaj o 6 rano Jarko na bp przy wylocie na warszawke :>

a o 4 to nie odbierał tel. :mysli: bestia jedna

Opublikowano

Dziś 21.01 godzina 12.00 Myślenice zaraz koło galerii Dekada widziany srebrny sedan b5 KRA na klubowych rameczkach :hi:

Pewnie Gucio :wink4:

To nie ja o tej godz. to byłem w pracy i mam KR tablicę :decayed:

Opublikowano

Dziś 21.01 godzina 12.00 Myślenice zaraz koło galerii Dekada widziany srebrny sedan b5 KRA na klubowych rameczkach :hi:

Pewnie Gucio :wink4:

Uwierz mi Pablo, prędzej Ty byś miał blachy KRA jak Gucio :rolleyes:

dzisiaj o 6 rano Jarko na bp przy wylocie na warszawke :>

a o 4 to nie odbierał tel. :mysli: bestia jedna

Zwykły ham i burak :evil: I było to chyba o 3, jeszcze nie byłem w pracy :gwizdanie:

Opublikowano

piątek nocka byłem pewny ze jeździsz bo żniwo największe w tym czasie...... [br]Dopisany: 22 Styczeń 2012, 12:41_________________________________________________z reguły zawsze jesteś o tej porze na mieście :gwizdanie:

Opublikowano

kto wczoraj ok godziny 7 30 rano zapitalał w kielcach na krakowskich blachach z ramkami, granatową b5 w avancie???? wyprzedził mnie, jechałem cliówką. :mysli:

Opublikowano

Uwierz mi Pablo, prędzej Ty byś miał blachy KRA jak Gucio :rolleyes:

Zwracam honor :hi::decayed:

Opublikowano

kto wczoraj ok godziny 7 30 rano zapitalał w kielcach na krakowskich blachach z ramkami, granatową b5 w avancie???? wyprzedził mnie, jechałem cliówką. :mysli:

Mogłem to być ja :mysli: W Kielcach Kielcach czy na obwodnicy? ;)

Opublikowano

Ozi za mną łazi :disgust:

Opublikowano

Ozi za mną łazi :disgust:

I co Ci jeszcze robi :decayed:

Opublikowano

Ozi za mną łazi :disgust:

I co Ci jeszcze robi :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

I co Ci jeszcze robi :decayed

pomysl Pablo co moge zrobic tobie (patrz avatar) za takie teksty :cool1:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 01:54_________________________________________________

kto wczoraj ok godziny 7 30 rano zapitalał w kielcach na krakowskich blachach z ramkami, granatową b5 w avancie???? wyprzedził mnie, jechałem cliówką. :mysli:

Mogłem to być ja :mysli: W Kielcach Kielcach czy na obwodnicy? ;)

no chyba na obwodnicy[br]Dopisany: 24 Styczeń 2012, 01:55_________________________________________________

Ozi za mną łazi :disgust:

chyba ty.... za mną :polew:

Opublikowano

pomysl Pablo co moge zrobic tobie (patrz avatar) za takie teksty :cool1:

No właśnie co możesz :mysli: Bo ja się pytałem co jeszcze jemu robisz :mysli:

Nerwus :naughty:

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.