Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Moja czarnula :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :) :hi:

Przyszła i pora na mnie pochwalić się autkiem.
Audi A4 Avant 1.9 TDI AWX 131km ośka - rok 2002/ vin 2003, kolor czarna perła LZ9W

Zakupione październik 2012 - od tego czasu troszkę podleczone z oryginalnej wersji ;)

Standard:


-ORI alu audi 15" + taki sam nowelas na zapas ;)
-abs, esp, wspomaganie
-chorus + nagłośnienie z ori sub w bagaju
-grzane d*py
-parktronic przód i tył
-ORI xenon
-clima 2-strefowa
-tempomat
-kilka poduch i ORI apteczka w podłokietniku :decayed:
-chrom pakiet

Doszło / przypadkowa kolejność :D

-pełny FIS
-BOSE stage I,II,III + maskownice BOSE
-ORI zmieniarka w schowek
-podświetlany podłokietnik przód + uchwyt na kubeczki
-gleba WEITEC AU504VA/520
-(było) 17" audi s-line + 235/45 // jest 18" łopaty z RS + 235/40
-jest ZIMA - stal ori audi 16" + nowelasy PIRELLI 205/55
-ściema szybek - done / choć kusi mnie wciąż zrobienie przodu :wink:
-dokładki w kolor auta :banan:
-esp, parktronic i kubek w chromie + podświetlenie :D
-nowa maskownica aku :decayed:
-podświetlenie rejestracji LED - ori audi Q7
-wycieraczki AERO b7
-poswietlanie przestrzeni przy wychodzeniu z auta + LED 6000K od tomnika
-wnętrze, schowek, bagażnik - LED 6000K
-postojówki LED 4500K / teraz wpadły 6000K
-czerwone diody w lampce przedniej

-skóra- grzane/wysuwane podudzia, elektryczne lędzwie :)

-gałeczka s-line

-ręczny i łokieć w skórze

-2 DIN i BNS 5.0


W planach:

-kierownica na coś ciekawego
-RNS-E
-sufit s-line
-heble 320
-jakiś ciekawy program
-FIS kolor

-quattro ??


IMG_6663.jpg

IMG_6665.jpg

IMG_6673.jpg

IMG_6676.jpg

IMG_6681.jpg

IMG_6684.jpg

IMG_6689.jpg

---------- Post dopisany 20-05-2014 at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany 04-04-2014 at 00:06 ----------

Jednak nie wytrzymałem i wpadły 18" łopaty z RS i oponki 235/40 ;)

Edytowane przez lizik

Opublikowano

Noooo...ładna czarnula:) mam podobna niebawem wstawię i opisze plany z nią związane:) Na ta Chwilę sie dopiero poznajemy bo to pierwsza moja czarnula z czterema obrączkami..pozdrawiam

Opublikowano

graty furacza :wink:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

18" :decayed:

zdjecie_1.jpg

zdjecie_11.jpg

Opublikowano

odrazu lepiej sie prezentuje

gratki autka, pomodzic troche i bedzie super :wink:

Opublikowano
  • Autor

Co myślicie o malowaniu lamp na black przy okazji przeróbki na bixena ?

Opublikowano
Co myślicie o malowaniu lamp na black przy okazji przeróbki na bixena ?
a to akurat jest oczywista oczywistość:grin:
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Zapachniało skórką we wnętrzu :decayed::naughty:

7wb249tt.jpg


2 din wkońcu wyrezane! :D niestety póki co BNS 5.0 żeby zapchać dziure ale RNS'e już się zbliża :D dodatkowo w międzyczasie wpadła gałeczka s-line, ręczny i łokieć w skórze :D


2 din :D3e33f0ea6e7a850b7087d3e9b5bc8734.jpg + łokieć :D518c378640fb9fb1ba5acb583be3043c.jpg


Sent from my iPhone 5S
Opublikowano

Niezła sztuka, powiedz czy jest różnica po przejściu z chorusa na bns 5.0? Jak z jakością dźwięku? Lepiej czy gorzej a może bez zmian ;)?

Opublikowano
  • Autor

Niezła sztuka, powiedz czy jest różnica po przejściu z chorusa na bns 5.0? Jak z jakością dźwięku? Lepiej czy gorzej a może bez zmian ;)?

Hmm, w moim odczuciu dół i góra gra wyraźniej, lecz jest strata na ogólnej jakości - tylko 2 rzecz że teraz mimo że posiadam zmieniarke w schowku to słucham płyty mp3 która siedzi w BNS i możliwe że tutaj jest ta strata na jakości. Ale na BNS wkońcu radio odbiera mi wszystie stacje :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.