Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Koło dwumasowe MULTITRONIC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,czy podczas wymiany koła,jest jeszcze coś do wymiany? jakieś łożyska? itp? skrzynia multitronic. Pytam,ponieważ kupiłem takie koło i zostało wymienione,lecz żadnej poprawy,dalej tłucze na gorącym podczas odpalania. Mechanik twierdzi,że to nowe koło jest uwalone i wszystko na to wskazuje,lecz już zgłupiałem i dlatego pytam? czy ktoś wymieniał koło w multitronic?

Opublikowano

Na jakiej firmy koło zmieniłeś ?

Opublikowano

Tak według luka stukanie koła dwumasowego to normalna praca i duże luzy na nowym kole mają być i nie uznają gwarancji a są to koła regenerowane :decayed: A w Sachsie jest duużo mniejszy luz lewo prawo i jakoś nie stuka :)

Opublikowano
  • Autor

Stukanie stukaniem,lecz ja mam problem z odpaleniem auta,gdy silnik bardzo gorący. Nie chce zapalić,wali,tłucze,itp,podczas kręcenia rozrusznikiem.

Opublikowano

ewidentnie zajechany dwumas

ja kiedyś do swojego kupiłem z ASO bo dobrą cenę dostałem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Odebrałem auto,włożyli drugi dwumas,auto odpala na gorącym,lecz nie jest tak miękko i idealnie jak na zimnym,różnica spora,ale.. ręce opadają. Jutro składam reklamację na dwumas,który kupiłem.

Opublikowano

Miałem podobne objawy po wymianie dwumasy i reklamowałem je 3 razy i za każdym razem było to samo. Do tego pojawiały się dziwne wibracje w zakresie 1400 - 2000 obrotów ( takie jak by ślizganie się sprzęgła, poszarpywanie) W końcu dałem sobie spokój. Bart-S mówi że za późno została wymieniona dwumasa i coś się wyrobiło w skrzyni.

Opublikowano
  • Autor

Wibracji żadnych nie odczuwam,jedynie podczas odpalania na mocno gorącym silniku,nie zawsze miękko zapala. Jak wyglądały reklamacje? nie miałeś problemów?

Opublikowano

Nie miałem, raz musiałem czekać 2 tyg na zwrot kasy, a za drugim razem chcieli zwalić winę na warsztat, w którym zmieniałem, ale ich pech że to warsztat któremu oni sami zlecają naprawy skrzyń :)

Opublikowano

Jeżdżę tydzień po wymianie dwumasy Luka i wszystko idealnie ....:hi:

Opublikowano

Przy jakim przebiegu wymieniłeś?

Opublikowano
Przy jakim przebiegu wymieniłeś?

Przy 210tyś. objawy były takie że niekiedy przy odpalaniu było słychać metaliczne dźwięki,po za tym nic...:hi:

Opublikowano

Ja u siebie nie miałem stukania tylko falowanie na wolnych obrotach...

Opublikowano
Miałem podobne objawy po wymianie dwumasy i reklamowałem je 3 razy i za każdym razem było to samo. Do tego pojawiały się dziwne wibracje w zakresie 1400 - 2000 obrotów ( takie jak by ślizganie się sprzęgła, poszarpywanie) W końcu dałem sobie spokój. Bart-S mówi że za późno została wymieniona dwumasa i coś się wyrobiło w skrzyni.

Co się niby miało by w skrzyni wyrobić ? Ja uważam że dalej problem tkwi w sprzęgle..

Opublikowano
Miałem podobne objawy po wymianie dwumasy i reklamowałem je 3 razy i za każdym razem było to samo. Do tego pojawiały się dziwne wibracje w zakresie 1400 - 2000 obrotów ( takie jak by ślizganie się sprzęgła, poszarpywanie) W końcu dałem sobie spokój. Bart-S mówi że za późno została wymieniona dwumasa i coś się wyrobiło w skrzyni.

Co się niby miało by w skrzyni wyrobić ? Ja uważam że dalej problem tkwi w sprzęgle..

Powiem Ci jak wreszcie zbiorę się w sobie i zabiorę za skrzynię. Jaki problem w sprzęgle?

Opublikowano
  • Autor
Jeżdżę tydzień po wymianie dwumasy Luka i wszystko idealnie ....:hi:

gdzie kupiłeś dwumase? Aso?

Opublikowano

na forum u naszego Tomka (TOM77)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie tez mam taki problem że nie zawsze ale czasami na ciepłym silniku przy rozruchu rzuca silnikiem i nie chce odpalic a jest tez tak że odpala normalnie i co dwumasa do wymiany ?

Opublikowano

Mam to samo na ciepłym. Rzuca buda przy odpaleniu na ciepłym na zimnym mniej i słychać juz chrobotanie pod autem. Jeżdżę dopóki się nie rozleci i wtedy wymienię.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.