Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co potrzebne do swap'a?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Planuje swap silnika 1.8ADR na 1.8T

co jest mi potrzebne np z AJL'a(wiadomo silnik, turbo, sterownik)? czy skrzynia może zostać? bo słyszałem że są inne przełożenia. Chłodnica? itd..

Opublikowano

skrzynia morzę zostać będzie się lepiej zawijał też myślę o akim swapie tylko męczy mnie to że mam fwd.....

Opublikowano

- Silnik,

- sterownik (zależy jeszcze z którego roku silnik - czy immo w ECU, czy w licznikach),

- wiązka silnika i najlepiej wtyczki z środka auta

- skrzynia to wiadomo - rzecz gustu ale nie wiem jak ze sprzęgłem od ADR, czy wytrzyma,

- chłodnica nie koniecznie, może być różnica w mocowaniu górnego węża

- wężyki od serwa

- cały dolot, IC, węże, węże podciśnienia, pucha filtra itp

- pedały jeśli kupisz silnik z elektroniczną przepustnicą,

Opublikowano

padaj w przyblizenie jakie a koszty takiej zabawy?

Opublikowano

Wszystko to kwestia czy będziesz robił sam czy zlecał warsztatowi, czy będziesz kupował części pojedynczo, czy grupowo, albo kupisz anglika. Ja osobiście kupiłem anglika. Przerzuciłem wszystko co potrzebowałem do siebie (z małym bonusem), resztę sprzedałem i wyszedłem jeszcze na plus.

Opublikowano

ja dobrze się poszuka to można trafić na fajne okazjie ostatnio mi 2.8 przeszedł koło nosa za 1500zł wszystko co potrzeba na swapa...a rok temu jak pojechałem po zderzak i klape tył dla brata do wawy to gościu całe 2.4 v6 z wiązką ecu i wiązką srodka pasem przedniem chciał 900zł...za stertę klamotów po swoim robitym aucie na swapa wszystko było by co trzba plus jeszcze jakieś gratisy tupu manetka temp itp itd góra klamotów (mówi idzie zima morzę komuś się przyda na zabicie czasu w garażu :)

jedynie co mnie hamuje do swapa to brak garażu i deficyt pieniężny ....

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

poważna operacja :wink:

  • 1 rok później...
Opublikowano

Witam,

A czy możecie mi podpowiedzieć co muszę wymienić w moim Audi 1.8 quattro APT, żeby założyć 1,8T ?? Czy muszę wymienić to z tej listy:


Silnik,
- sterownik (zależy jeszcze z którego roku silnik - czy immo w ECU, czy w licznikach),
- wiązka silnika i najlepiej wtyczki z środka auta
- skrzynia to wiadomo - rzecz gustu ale nie wiem jak ze sprzęgłem od ADR, czy wytrzyma,
- chłodnica nie koniecznie, może być różnica w mocowaniu górnego węża
- wężyki od serwa
- cały dolot, IC, węże, węże podciśnienia, pucha filtra itp
- pedały jeśli kupisz silnik z elektroniczną przepustnicą,

Proszę o podpowiedź.

Edytowane przez Koniu87

Opublikowano

Taniej bedzie zmienić auto.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.